Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 20:32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: ML: Grand Voyager 2002 CRD
PostitusPostitatud: Pühapäev 19 Apr, 2009 19:18 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 25 Mai, 2008 18:56
Postitusi: 139
Ostsin auto aasta tagasi ja siiamaani ei saa pihta, mis auto mul on (st:LX,TOURING või LIMITED).
Autol taga embleemi pole ja varustus on selline: esimese istme elektriline reguleerimine, keskmised uksed elektrilised, 8 kõlarit(väga hea süsteem). Kas siis LX või Touring?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 20 Apr, 2009 9:47 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 17:04
Postitusi: 67
Terv,

pakun et sama mis mul ehk siis LX. Tolle aja varustusastemd peaks olema SE, LX ja Limited. Touringust ei tea ma miskit...

Oleks Limited siis oleks ka tagumine luuk elektriline ja kylgedel oleks plastist "ring" ümber. Kui ustel vaid iluliistud siis Limited ei ole.
See on esimene tunnus mille järgi välisel vaatlusel vahet teha saab.

dep@LX


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 05 Juul, 2009 17:29 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 25 Mai, 2008 18:56
Postitusi: 139
Lõhuti ka minu auto 1 juulil ära.Nimelt otsustas Sittrajoon Jumperi juht Kristiine Tehnika poolses parklas ületada pidevat joont ja telliskivi märgi alt läbi sõita aga see ei õnnestunud tal,kuna ma hakkasin parklast väljudes vasak pööret tegema ja "sõitsin talle ette".Pauk oli päris kõva,minu auto tegi 160 kraadise pöörde kohe.
Kutil vedas päris korralikult,sest tavaliselt on shoppingutesse kaasatud ka 4 kuune poiss ja 2 aastane tüdruk,kes istuvad minu taga aga õnneks olid koju jäänud.Oleksin kutile päris hea keretäie annud...
Asjaga tegeleb Inges kindlustus ja ei tea mis asja nad seal pakuvad,esmaspäeval saab teada.
Remondi firma lõi hinnad kokku aga ei ütle mulle.
Link http://img517.imageshack.us/img517/9317/img3083.jpg


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 06 Juul, 2009 21:57 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 25 Mai, 2008 18:56
Postitusi: 139
Täna uurisin remondi firmalt,et mis täpselt autol viga on peale väliste vigade,nemad kah,et ratas on sellepärast viltu,kuna amort kõver...Rääkigu lasteaiale seda juttu.Peale amordi on veel midagi viga, sest ratas on ikka sissepoole päris palju viltu...Homme saab täpsemat juttu kuulata,mis kahjukäsitleja ja remondifirma räägivad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 06 Juul, 2009 23:47 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 03 Aug, 2008 13:30
Postitusi: 44
Asukoht: Tallinn
Sa võid ise omalt poolt ka valida remondifirma ja lasta sellel remondi pakkumine teha. Siis saad teada mis viga.
Kuigi korralik firma siis näitab kalkulatsiooni ja näed mis vahetusse läheb. Teine variant, et peale remonti ei pea sa autot vastu võtma kui töö on kehv. Aga nii ilmselt pikk kangutamine pärast kindlustuse, sinu ja remondifirma vahel.

_________________
AUTO- GV 2,4 (2001)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 10 Juul, 2009 7:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
ML kirjutas:
Täna uurisin remondi firmalt,et mis täpselt autol viga on peale väliste vigade,nemad kah,et ratas on sellepärast viltu,kuna amort kõver...Rääkigu lasteaiale seda juttu.Peale amordi on veel midagi viga, sest ratas on ikka sissepoole päris palju viltu...Homme saab täpsemat juttu kuulata,mis kahjukäsitleja ja remondifirma räägivad.

Kindlasti ei pea sa nõus olema oma autot tegema just seal, kuhu nemad suunavad. Kindlustusfirmal peab olema mitu aktsepteeritud firmat ja sulle peab jääma valiku õigus. Ja nagu eelpool kõneleja ütles- auto vastuvõtmisel peale remonti on sul õigus pretensioonidele, sest auto peab olema SAMAS olukorras, kui oli enne pauku.
Ja fakt on see, et litakas esiratasse ei piirdu vaid amordi kõverdumisega..s.t. kui juba see on kõver, siis ka kogu muu selle poole ratast siduv mehhaanika tuleb hoolikalt üle vaadata. Muidu pärast jääd kurja vaeva nägema igasugu kolksude ja nt. kummi kulumist või auto "ujumist" välja selgitamisel.
Kui endal sul puuduv tuttav ja pädev koht, siis võin lausa soovitada kohta, kes teeb ka kindlustustele ja teades oma kogemust, teeb korralikult. Aga jah..seal kindlustustes tuleb alati rangelt "oma joont" ajada ja mitte alluda nende lihtsamatele pakkumistele.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 10 Juul, 2009 8:42 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 25 Mai, 2008 18:56
Postitusi: 139
Käisin kolmapäeval Hogan Grupis,kus mu auto remondis on ja sain vähe täpsemaid vastuseid.
Vahetusse lähevad siis:Webasto jahutusvedeliku torud,4 mootori patja(mis avastati hiljem minu vihe peale,et mootor viltu),rooliots,1!!!!! esimene amort(Kas teevad nalja????Kunagi ei vahetata 1 välja vaid pannakse mõlemad uued ja sellega vaja veel kindlustusega rida ajada),juhipoolne peegel,esitiib,esituli,teine poleeritakse ära,juhiuks,küljeuks(mõlgid välja ja värvimisse).
See vist oligi kõik mis praegu meelde tuli.Mingi aeg peaks garantii kirja ka saama ja siis näeb täpsemalt.
Aga jah Hogani väitel paistab õõtshoob ja kont korras olevat,zarniiri kohapealt nad ei osanud midagi veel öelda.
Ahjaa,küsisin ka roolilati kohta,äkki see ka katki :) .Pidid vaatama,kui lahti võtavad.
Äkki õnnestub mul veel see kolin ka eemaldada käigukastis(Oli vist survelaager?),ütlen et enne ei olnud seda kolinat seal.Aga eks vaatab...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 10 Juul, 2009 9:53 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Lase üle mõõta ka kontrollpunktid keredetailidel ning paberi peal fikseerida!
Sellega kindlustad, et kere ja raam sirged. Kuigi nad võivad väita, et kerel endal ju kahjustusi pole - aga painet ei pruugi silmaga näha olla.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 11 Juul, 2009 0:29 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 25 Mai, 2008 18:56
Postitusi: 139
Mida sa täpselt kontrollpunktide all mõtled ja kus seda mõõta saab?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 01 Aug, 2009 0:14 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 25 Mai, 2008 18:56
Postitusi: 139
Sain oma auto tagasi 28 juulil. ja pole üldsegi rahul...
Esiteks auto koha peal töötamisel oli väga suur vibratsioon nagu oleks 500 maatihendaja autos,kusjuures mootori padjad vahetati ära 4 tk aga ei tea veel kas b varuosa.Meister oli selle peale öelnud,et ma pole autot tükk aega näinud ja see on harjumatu(Bullshitt jutt).
Teiseks ütlesin neile juba alguses,et tosooli lekib kuskilt ja nemad vastu,et tosool normis.
Kättesaamise päeval juba vaatasin,et tosool lekib ja eile oli juba potska tühi.
Peab vist silberisse viima ja las vaatavad kriitilise pilguga üle mis toimub.(Küll ei usalda remondi suhtes silberit aga las ikkagi vaatavad üle)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia