Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 15:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Reede 16 Mär, 2012 12:43 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 14 Mär, 2012 9:51
Postitusi: 16
http://www.auto24.ee/used/937666

mida arvate sellest isendist, mida tasuks jälgida, palju võiks reaalne kütusekulu olla, kas on oma hinda väärt jne.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Reede 16 Mär, 2012 15:27 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 13 Nov, 2011 15:55
Postitusi: 48
Mootor on väga hea. Küttekulu peaks olema maantee 8 linn 16 ja keskmine 12 kanti. Kõik oleneb muidugi sõitjast. Talvel suure lumega pane linnakulule mõned liitrit otsa. Kui saad veel hinnast all siis tasub isegi osta. Hinnast alla seepärast, et varustustase on suht kesine. Peaaegu sama raha eest müüdi siin foorumis ühte Town & Country Limited versiooni ka

_________________
With american car everyday since 2005


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Laupäev 17 Mär, 2012 14:36 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 14 Mär, 2012 9:51
Postitusi: 16
suured tänud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Pühapäev 18 Mär, 2012 23:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Tehniliselt on ta täpselt Grand Voyager, näiteks kütusekulus neil mingit vahet pole. Kütusekulust ma arvan nii, et rahuliku sõiduga tuleb maantee 9..10 ja linn 13..14. Muidugi, kui pedaalide otsas tõsiselt elada, pole probleem linna kütusekuluks saada 16+.

Ma olen käinud seda masinat vaatamas. Üldiselt jättis ilusa ja puhta mulje. Koopaääred ja luukide alumised ääred on täiesti roostevabad. Ilmselt tänu sellele, et Eestisse registreerimine toimus umbes aprill 2009 või sinna kanti. Tagastange, esistange ja juhipoolne esitiib tiib on tal üle värvitud, aga üldiselt hästi. Kapoti ja esitiiva värvi võrreldes saab vahest kindlasti aru. Kas oli värvitud ka juhi uks või oli kasutatud lihtsalt "hajutamist", sellest ei saanud täpselt aru. Kuulutusest on puudu konditsioneer, aga tegelikult on see olemas (pildilt on nupp näha ka). Olemas on tal ka overhead console (kas ilma nendeta üldse seda keremudeli masinat tehti?). Mootor töötas ühtlaselt ja ilma lisahäälteta, sillad on vaiksed.Ameerikast tulnud masinale kohaselt on spidomeeter miilides, raadio mängib ameerika sagedusi, esilaternad on usa valgusjaotusega.

Omanik ise ei teagi, et autol on "follow me home" tuled ja ma talle seda ei öelnud ka. Ta ise arvab, et see on mingi viga. Võib selle arvelt hinda alla kaubelda :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mär, 2012 12:27 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
eero kirjutas:
Tehniliselt on ta täpselt Grand Voyager, näiteks kütusekulus neil mingit vahet pole. Kütusekulust ma arvan nii, et rahuliku sõiduga tuleb maantee 9..10 ja linn 13..14. Muidugi, kui pedaalide otsas tõsiselt elada, pole probleem linna kütusekuluks saada 16+.

Ma olen käinud seda masinat vaatamas. Üldiselt jättis ilusa ja puhta mulje. Koopaääred ja luukide alumised ääred on täiesti roostevabad. Ilmselt tänu sellele, et Eestisse registreerimine toimus umbes aprill 2009 või sinna kanti. Tagastange, esistange ja juhipoolne esitiib tiib on tal üle värvitud, aga üldiselt hästi. Kapoti ja esitiiva värvi võrreldes saab vahest kindlasti aru. Kas oli värvitud ka juhi uks või oli kasutatud lihtsalt "hajutamist", sellest ei saanud täpselt aru. Kuulutusest on puudu konditsioneer, aga tegelikult on see olemas (pildilt on nupp näha ka). Olemas on tal ka overhead console (kas ilma nendeta üldse seda keremudeli masinat tehti?). Mootor töötas ühtlaselt ja ilma lisahäälteta, sillad on vaiksed.Ameerikast tulnud masinale kohaselt on spidomeeter miilides, raadio mängib ameerika sagedusi, esilaternad on usa valgusjaotusega.

Omanik ise ei teagi, et autol on "follow me home" tuled ja ma talle seda ei öelnud ka. Ta ise arvab, et see on mingi viga. Võib selle arvelt hinda alla kaubelda :)

Küsin siia teemasse, "Follow me home" ega see viga selles ei väljendu, et kui tuled maha keerad siis põlevad ikka ja jälle edasi, ning pärast taaskordset peale-maha keeramist nad ära kustuvad? :D. :D.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mär, 2012 13:03 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
porku kirjutas:
eero kirjutas:
Omanik ise ei teagi, et autol on "follow me home" tuled ja ma talle seda ei öelnud ka. Ta ise arvab, et see on mingi viga. Võib selle arvelt hinda alla kaubelda :)

Küsin siia teemasse, "Follow me home" ega see viga selles ei väljendu, et kui tuled maha keerad siis põlevad ikka ja jälle edasi, ning pärast taaskordset peale-maha keeramist nad ära kustuvad? :D. :D.


Jah. Asi väljendub nii, et kui keerad ennem välja süüte ja alles peale seda tuled, jäävad pooltuled umbes 1 minutiks põlema. Ja jah, peale teistkordset põlema-maha keeramist kustutab ka ära.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mär, 2012 13:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
eero kirjutas:
porku kirjutas:
eero kirjutas:
Omanik ise ei teagi, et autol on "follow me home" tuled ja ma talle seda ei öelnud ka. Ta ise arvab, et see on mingi viga. Võib selle arvelt hinda alla kaubelda :)

Küsin siia teemasse, "Follow me home" ega see viga selles ei väljendu, et kui tuled maha keerad siis põlevad ikka ja jälle edasi, ning pärast taaskordset peale-maha keeramist nad ära kustuvad? :D. :D.


Jah. Asi väljendub nii, et kui keerad ennem välja süüte ja alles peale seda tuled, jäävad pooltuled umbes 1 minutiks põlema. Ja jah, peale teistkordset põlema-maha keeramist kustutab ka ära.


No selge, tänud :P.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mär, 2012 21:40 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 14 Mär, 2012 9:51
Postitusi: 16
Suured tänud väärt info eest. esilaternad on usa valgusjaotusega-mis on vahet euroga?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand caravani tahaks
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mär, 2012 23:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Kõnealuse e. 2001+ põlvkonna euroopa voyageridel on pool ja täistuli eraldi laternates ja täistulede lülitamisel põlevad mõlemad korraga, mis on hea. Usa versioonil on aga täis- ja pooltuli samas laternas. Samas on usa spec tuled kõvasti odavamad osta (kui peaks tarvis minema uued tuled hankida).
Selle mudeli puhul ma pooltulede erinevust euro vs usa hinnata ei oska.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia