Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 11:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Dets, 2013 13:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2000 Chrysler 300M

Liitunud: Laupäev 01 Mai, 2010 10:45
Postitusi: 232
Asukoht: Saaremaa
Tervist.

Plaan siis üle pika aja jälle chryslerit proovida. Voyager sai aastaid tagasi müüdud ja temaga madistasin päris korralikult. Peale ostu sain alles informatsiooni masina tõelisest olemusest ja tahaks seda viga nüüd vältida.
Peaasjalikult on autot tarvis ikka sõitmiseks ja väikesed iluvead mind ei häiri. Aastane läbisõit jääb sinna 10 000- 15 000 kanti. Olen vaadanud 2001- 2003 aasta 2,7 automaate. Chryslerite hinnad on väga head ( loe: liiga head) ja need võibolla panevad masinasse natuke skeptiliselt suhtuma.
Kuidas on lood nende vastupidavusega ja tõrgetega ja mis kõige olulisem ootamatute teele jätmistega? Olen siin vahepeal omanud mitmeid teisi marke ja ei saa öelda, et just väga õnnestunult. Üks asi on see kui autol kuluvad kuluvosa ja neid on mingi aja tagant vaja vahetada. Hoopis teine teema on anomaaliad mis elektri, aju, kasti või kõigi nende koostöös ootamatult teele jätavad. Olen siin ka lugenud nii ühte kui teist teemat, silma jäänud siis armatuuri valgus, uksed ja rooste. Tundub nagu tehnilise poole pealt ei olekski sellel masinal miskit häda? Kuidas on mootori ja käigukasti vastupidavusega. Millised on hoolduskulud. Kuidas selle aasta masinatega lood on, et saab ikka ise käe külge panna kui huvi ja leiab abi ja õpetusi ka foorumist?
Mida siis peaks ostmisel jälgima hoolduse kohapealt, et kohe algatuseks poleks vaja suuremas koguses raha mõnda töökotta viia? Kui tüli ei tee siis võiks ju välja tuua ka sellised suuremate tööde ja materjalide hinnad mis auto juures ikka aegajalt oleks vaja teha.

Näiteks:

Kastiõli vahetus
Rihmavahetus, koos lisadega.
Veepump
Bensupump
Piduriring
Võibolla siis ka see armatuuri valgustuse remont

Kindlasti soovitatakse nüüd ka lugeda foorumi lõpututelt lehekülgedelt informatsiooni ja olen seda juba pikemat aega ka teinud aga ega kõike ei jõua läbi uurida ja mõningad huvitavamad vestlused ja nukramad lood võiks keegi kogenum siia teema alla ka postitada.

Teretulnud on kõikide Sebringu omanike mõtted, hoiatused, tähelepanekud.
Ehk saab hea informatiivne teema ka teistele lähiajal Sebringut otsivatele Chrysleri huvilistele.

Parimat
Kaspar


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Dets, 2013 23:45 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Mina vastan lihtsalt nii nagu selles teemas:
viewtopic.php?f=23&t=12525

Nüüd lisan siia juurde mootori 2,7:
viewtopic.php?f=31&t=3825

Ise sain nüüd eile ühe korraga ülevaatuselt läbi... kuigi väikseid vigu on.

Mina ütlen ainult seda, et kasutatud masina ost on kui loterii aga sebring jättis ainult ühe korra teele - kui aku tühjaks sai...

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 02 Dets, 2013 8:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2000 Chrysler 300M

Liitunud: Laupäev 01 Mai, 2010 10:45
Postitusi: 232
Asukoht: Saaremaa
Kas näiteks oletatava sobiva masina leidmisel on võimalik ka mõnda kogenenumat klubilist endale autot üle vaatama kutsuda? Kindlasti on sellisel teenusel ka mingi taks, et näiteks Tallinn/ Harjumaa kandis võiks olla kedagi ja mis see tasu võiks olla. Loomulikult garantiid ei saa keegi anda aga ikka kindlam kui selline inimene asja üle vaatab kellel kokkupuuteid, teadmisis selle isendi kohta rohkem kui minul. Ja võibolla ka kõrv teravam kuulmaks olemasolevaid või varsti ilmuvai ohumärke kapoti all.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Dets, 2013 19:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 20 Okt, 2013 18:55
Postitusi: 696
Hey,

Jagaks ka siis oma mõtteid, kuigi olen suht uus Sebringu omanik:

2.7 mootori puhul pead kindel olema, et õlivahetused on tehtud õigel ajal ja õige õliga.
Loomulikult ka veepumba jms loomulike kulumaterjalide vahetus võiks tehtud olla õigel ajal.

Roostet võid leida neil parema tagaistuja ukse äärelt, tundub tüüpveana - uks on millimeeter liiga eemal tihendist. Arvatavasti tehase error. Varakult jaole saad siis kordategemine ei tohiks kallis olla.

Veermikul olen teinud sarniiri, stabikakontide ja ketaste/klotside vahetuse. Neist 2 viimast tegin kodus põlvepeal ja probleemi pole, kui tööriistad natukenegi käes püsivad :)
Jupid kallid ei ole ja saadaval igast hinnaklassist.

Auto on mugav, kohe väga, tehase raadio on super, isiklikult ei muudaks seal midagi. Samuti üllatavalt öko - minu Viimsist Mustamäele sõidud tipptunnist- tipptundi on kulu 10,5l/100km. Eks kindlasti nüüd suurtemate külmadega võib ülespoole kerida. Samas ootan kohe mis saab kevadel, kui ilm soe ja suvekad all.

Mainin veel korra, et Möller auto platsil olev Sebringust soovitan eemale hoida, sai seda autot otsides vaatamas käidud ja sõidetud - roolivõim metsas, kõik võimalikud kolinad veermikus - õõtsad, sarniirid jne. Raadio kood puudu, check engine tuled kustuvad ja süttivad jne. Ning kuna on võlglaselt ära võetud auto siis ka arvatavasti pole korralisi hooldusi saanud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Dets, 2013 11:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2000 Chrysler 300M

Liitunud: Laupäev 01 Mai, 2010 10:45
Postitusi: 232
Asukoht: Saaremaa
Tänan info eest aga sai endale juba masin ära toodud üleeile. Selleks sai siis hoopis 300M 3,5 mootoriga. Panen siis mingil hetkel teema ka ülesse. Pean enne välja selgitama kuidas neid pilte väiksemaks teha, et avatari ära mahuks... :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia