Tänane kuupäev Teisipäev 19 Mär, 2024 11:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 12 Apr, 2015 20:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 12 Apr, 2015 19:48
Postitusi: 3
Tere,

Alles värske liige ja otsin abi/infot antud foorumist.
Mure nimelt selles, et kaotasin ära Chevrolet Aveo'ga, aasta 2005/06 autovõtmed millel puldiosa koos võtmega.
Auto saab hetkel lahti ainult tagavara võtmega (millel pole nuppe, et kesklukk avada), autosigna on lahti ühendatud.
Tean, et lukuabi ei saanud aidata, kõik kelle poole olen pöördunud saadavad kohe autoesindusse.
Autoesinduses uus võti kogu teenusega ca. 300€
Võti näeb välja selline.

Mind üldiselt huvitab, et kuidas see uue võtme tellimise protsess toimub. Kas uue võtme programmeerimine ja treimine toimub Eesti esinduses (Amserv või Infoauto vist) või tehakse võti kusagil välismaal esinduses valmis ja saadetakse Eestisse?

Kas ebay lingil olev võti on samaväärne mida tellib Eesti esindus? Kui tellida antud võti, siis kas võtme sobitamine autoga ja treimist saab keegi teine hakka peale esinduse või kas esindus teeb selle teise osa ise ära kui ma neile ainult võtme viin?

Igasugune abi ja info lahenduse leidmisele on teretulnud.

Tänud


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 12 Apr, 2015 20:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Selle võtme õpetamine autole maksab siga hinda. Neid võtme hambaid teevad võtme töökojad aga jah see õpetamine. ei tea kas peale esinduste kusagil tehakse


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 14 Apr, 2015 22:10 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 12 Apr, 2015 19:48
Postitusi: 3
Et siis polegi nagu midagi teha kui pöörduda esindusse?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 15 Apr, 2015 8:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 08 Jaan, 2013 21:45
Postitusi: 866
Asukoht: N 58°41'16" E 25°37'33"
Mobiil: 53639200
Just

_________________
Subaru forester 2.5
chevi van G20 5.7 smallblock
http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
CB kanal 8am kutsung tiku-taku


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Apr, 2015 7:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Kusjuures keegi ei tea seda kas selle papi paneb lihtsalt oma taskusse mingi mees või mitte

uuri palju maksab kodeerimine, kogu võtme hinda sa juba tead sealt pead oma otsused tegema


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Apr, 2015 8:02 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 12 Apr, 2015 19:48
Postitusi: 3
Seda ma tean, et see võti mida esindus pakub, maksab ca. 190€ aga ma ei tea, kas see võti mida ma ebays leidsin on sama mida eindus pakub või mitte.
Ehk siis, kui ma selle ebay võtme tellin ja lähen esindusse, kas nad selle ka vastu võtavad?
Huvitab, et keegi teine pole sellises olukorras veel olnud. Justkui ma oleks mingi sitamagnet kes peab omal nahal kõike läbi proovima :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Apr, 2015 18:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Aveo kirjutas:
Seda ma tean, et see võti mida esindus pakub, maksab ca. 190€ aga ma ei tea, kas see võti mida ma ebays leidsin on sama mida eindus pakub või mitte.
Ehk siis, kui ma selle ebay võtme tellin ja lähen esindusse, kas nad selle ka vastu võtavad?
Huvitab, et keegi teine pole sellises olukorras veel olnud. Justkui ma oleks mingi sitamagnet kes peab omal nahal kõike läbi proovima :D


Nagu ma aru saan on võti esinduses 190 euri valmis "viilituna" ja 110 euri siis see õpetusprotsess?
Muidugi esindus võib hakata jonnima ja mitte kodeerida seda võtit, vabandusena et ei ole võimalk, samas me ei tea kas seal ebay võtmel on mingi immo värk sees


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Apr, 2015 18:43 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Sept, 2012 16:10
Postitusi: 159
Oberst kirjutas:
Aveo kirjutas:
Seda ma tean, et see võti mida esindus pakub, maksab ca. 190€ aga ma ei tea, kas see võti mida ma ebays leidsin on sama mida eindus pakub või mitte.
Ehk siis, kui ma selle ebay võtme tellin ja lähen esindusse, kas nad selle ka vastu võtavad?
Huvitab, et keegi teine pole sellises olukorras veel olnud. Justkui ma oleks mingi sitamagnet kes peab omal nahal kõike läbi proovima :D


Nagu ma aru saan on võti esinduses 190 euri valmis "viilituna" ja 110 euri siis see õpetusprotsess?
Muidugi esindus võib hakata jonnima ja mitte kodeerida seda võtit, vabandusena et ei ole võimalk, samas me ei tea kas seal ebay võtmel on mingi immo värk sees


Ilusti kirjas ju, et immo kivi ei ole :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 17 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia