Tänane kuupäev Teisipäev 19 Mär, 2024 9:21

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Sept, 2016 22:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 07 Dets, 2013 19:51
Postitusi: 24
Vaatasin manuali, sealt uste kohapealt targemaks ei saanud.

Kuna mul probleemi pole, siis guugeldada ka ei viitsi :P

rooli settingud ka ei luba midagi muuta, eks ta mingi võtmega trikk on.

Laste seisukohalt üli hea, nii palju linki jõuavad tõmmata et elekter rakenduks ja uks jookseb lahti. Muidu peaks uksehoidjat ka mängima.

H.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Jaan, 2017 14:00 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 11 Juun, 2012 8:51
Postitusi: 37
Oberst kirjutas:
AKL kirjutas:
Ma eeldan, et Chryselr saab sõitu kuskil 2000+ km kuus vähemalt. Gaasi paneku välistab Voyageri põhiline eelis ehk väga tihti on vaja autot kaubikuna kasutada ja gaasipaake pole kuhugile panna ja eks tuleb diisel odavamalt ka kätte kui diisel.

Gaasiballoon pannakse varuratta kohale. Salongis ei näe ma sellel üldse mõtet. Kaotab väga palju ruumi ja ei saa kõiki hüvesi kasutada, nagu sa ütled et kaupa vedada. Klapitavate istmete juures isegi ei tea kas pannakse see balloon sinna tagumiste istmete auku ? või kuidas keegi soovib. üldiselt on koht ikkagi põhja all. paagi suuruseks jääb kusagil 45 L


Mul on põhja all balloon ja gaasi läheb sisse 62 liitrit.

_________________
Mopar user since 2000


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Jaan, 2017 19:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
dodge71 kirjutas:
Oberst kirjutas:
AKL kirjutas:
Ma eeldan, et Chryselr saab sõitu kuskil 2000+ km kuus vähemalt. Gaasi paneku välistab Voyageri põhiline eelis ehk väga tihti on vaja autot kaubikuna kasutada ja gaasipaake pole kuhugile panna ja eks tuleb diisel odavamalt ka kätte kui diisel.

Gaasiballoon pannakse varuratta kohale. Salongis ei näe ma sellel üldse mõtet. Kaotab väga palju ruumi ja ei saa kõiki hüvesi kasutada, nagu sa ütled et kaupa vedada. Klapitavate istmete juures isegi ei tea kas pannakse see balloon sinna tagumiste istmete auku ? või kuidas keegi soovib. üldiselt on koht ikkagi põhja all. paagi suuruseks jääb kusagil 45 L


Mul on põhja all balloon ja gaasi läheb sisse 62 liitrit.


Kui istmed lähevad põhja sisse siis ballooni ainuke asukoht saab olla ees tagavara ratta kohal


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 20 Mär, 2017 14:58 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 01 Juun, 2012 16:37
Postitusi: 79
Asukoht: Enamasti Tallinn, vahel ka Põlva
Mul on sihikul uuem Voyager miski 2013-2014. Seal käivad mõlemad tagumised istmeread põrandasse. Plaanin ka gaasiseadme paigaldamist. Kuna kola eriti ei vea, siis plaanin teise istmerea aukudesse kahte ballooni. Pidev tanklas seismine ei paku pinget. Pigem korraga mõlemad täis ja saab natuke pikemalt sõita. Iga nädal Lõuna-Eesti ots tuleb vähemalt 500 km.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 05 Apr, 2017 22:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 26 Juun, 2007 0:11
Postitusi: 213
Asukoht: Tallinn
võin ka pisut pajatada: 2008 CRD Limited

kui väga tahta, siis 90-ga sõites olen saanud püsiva kulu maanteel diisliga 6.5 armatuuri näidu järgi, aga paras ökotamine, ilma möödasõitudeta jne. a muidu nii 7+, linnas nii üle 10, sõltub punnitaja jalast.
minul uksed väljastpoolt mõjutades ei jookse kuidagi lahti, puldist ja seest vaid.
Diiselmootoriga pole mingit jama rohkem olnud, kuiet möödund talvel kõva külmaga üks pihusti jäi kangeks ja ei lasnud enam mootorit käima common rail mõnude pärast. Alul hakkas kehvasti käivituma, tahtis pikalt käiata, aga käima läks, kuni ükspäev andis alla. Aga kui käima läks, käis korralikult, sõidu kvaliteet ei kannatanud kuidagi.
Istmenahk on sitt, ehk siis vakstu, kui mõranema hakkab, siis on kohevarsti nagu "kõrbemuda", et siis juhiiste on esimene, mis ära läheb (uksepoolne istmepadi).
Aga minu teada ainuke auto, millel salong käib sirgeks põrandaks külmkappide vms jama vedamiseks/magamiseks, teised seesugused on juba kaubikud (transporterid jne) ja neil ei käi istmed põrandasse
Väga paljudel voyadel on kärukonksud taga, aga tegelikult ei tohi isegi zubronokit külge panna "ametlikult", kandevõime puudub (Limited autol vähemalt)

aga minu isiklik arvamus, Makaronide diiselmootor oleks võinudki mere peale jäädagi, sellele autole see ei sobi oma krdi tärina ja vibraga, 3 liitrine ja 4 silindriga nokamoon...
miks krt Chrysler ei võinud ka seda autot mersu mootoriga teha...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 05 Apr, 2017 22:58 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
meelis777 kirjutas:
Mul on sihikul uuem Voyager miski 2013-2014. Seal käivad mõlemad tagumised istmeread põrandasse. Plaanin ka gaasiseadme paigaldamist. Kuna kola eriti ei vea, siis plaanin teise istmerea aukudesse kahte ballooni. Pidev tanklas seismine ei paku pinget. Pigem korraga mõlemad täis ja saab natuke pikemalt sõita. Iga nädal Lõuna-Eesti ots tuleb vähemalt 500 km.

Alates 2005-nda aasta facelitist käivad kõikide GrandVoyageride istmed põrandasse. Välja arvatud vähesed mudelid, millele on tellitud Swivel'n'Go teise rea keerlevad kapteniistmed.
Kui sa ise nendes põrandasse klapitavates istetesse istuma ei pea, siis on suht ükskõik, aga võrreldes pre-facelift normaalsete istmetega, on tegu ikka pargipinkidega. Paraku kadus ka koos põrandasse klapitavate istmetega nelikveo võimalus.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 26 Apr, 2017 22:28 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 11 Juun, 2012 8:51
Postitusi: 37
2011 alates on istmed paremad.

_________________
Mopar user since 2000


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia