Tänane kuupäev Neljapäev 16 Mai, 2024 4:02

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Koreas valmistatud auto
PostitusPostitatud: Kolmapäev 30 Mai, 2007 17:58 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Ma juba kujutan ette, mida te minust mõtlete, et ma isegi julgen sellisest autost mõelda, kuid lugu järgmine. Haapsalus asuv Uuemõisa Autokeskus tegi mulle pakkumise uue Hyundai Sonata peale. Kolm varianti 2.0 CRDI GLS AT; 2.4 GLS AT ja 3.3 V6 GLS AT. Neist viimase isendiga käisin ka juba veidi sõitu imiteerimas.
Loomulikult te viskate mind klubist välja, kuid hetkel on see ainult mõte. Pakkumine iseenesest on päris soodne. Kordan, aga see on ainult mõte. Vähemalt olen kindel, et autod ei ole Põhja-Koreas toodetud... :roll:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Viimati muutis ambassador, Kolmapäev 30 Mai, 2007 19:32, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 30 Mai, 2007 18:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
keegi ei viska sind klubist välja kuisa ei tee sellist jama nagu tegi hmm selle magnetiga


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 30 Mai, 2007 19:35 
Sonata on tõesti väga ilus mugav suur auto ! Topauto (Uuemõisa) valikust ise ostaksin omale kui mitte Coupe-t , siis Sonata-t .
Garantii aja jooksul vahetame reeglina alumised šarniirid (iga 30000-40000 km tagant - tehas maksab) ja piduriklotsid . Muud agregaadid kestavad ilusti :)


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2007 0:50 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
Muidu ilus ja ilmselt ka hea auto, aga logo on kole - nagu oleks Honda logole haamriga pähe virutatud! Hyundai tahab tõsiselt Toyota mängumaale trügida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 02 Juun, 2007 22:40 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Apr, 2007 10:00
Postitusi: 102
Asukoht: Tallinn
see uus sonata pidavat olema hea auto küll ja see 3,3 ka jube hea minekuga, kuid minu jaks on need korea tooted kuidagi isikupäratud, midagi on nagu puudu alati nendes - ei teagi mis.

_________________
Sõidan ja naudin iga päev :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 02 Juun, 2007 22:49 
Hyundai-ga on veel see paha , et auto hind langeb kiiremini , kui euroopa või jaapani mudelitel . Tähendab , kui sõidad 2 aastat autoga , Seati , VW , Skoda , Opeli või Toyota eest saad müügiga 70-80% ostusummast kätte , Hyundai-ga ainult 50-60% ...
Muidu on tõesti hea auto . Ja oma garantiiajal (5a.) kestab eeskujulikult !


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri: Re: Koreas valmistatud auto
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Juun, 2007 0:44 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
ambassador kirjutas:
Ma juba kujutan ette, mida te minust mõtlete, et ma isegi julgen sellisest autost mõelda, kuid lugu järgmine. Haapsalus asuv Uuemõisa Autokeskus tegi mulle pakkumise uue Hyundai Sonata peale. Kolm varianti 2.0 CRDI GLS AT

mul on väga hea tuttav taksojuht, kes endale just selle CRDI variandi ostis. Väga hea ja mugav auto. Ma kutsun alati tema kui on vaja mõnd väliskülalist Pärnust Tallinna saata ja ka ise sõidan sellega meeleldi. Ka välimus on autol soliidne. Tumedam värv mõjub hästi. Temal pruunikas punane ja näeb välja väga soliidne.
Kuna ise olen sundolukorras ja varsti Toyoty Corolla '07 roolis, siis ei saa Sind kuidagi halvustada ja loodan isegi, et mind põrmu ei tallata. Elu juba on selline, et tulevad pöörded ja valikud ja see on paratamatus. Kuniks olen Chrysleri roolis fännan tõesti seda. Ja loodan, et klubist leitud sõbrad tuttavad ei pane seda pahaks, kui varsti Toyoga ringi sõidan. Oleme ausad, parim auto on firma auto, kui see võimalik on. :D

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Juun, 2007 2:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 28 Dets, 2006 4:55
Postitusi: 62
Asukoht: Pirkkanmaa, Soome
Ise omanud Sonata II ja ei julge midadgi halba öelda.
Aastaga sai ottole 120000km keritud ja kulude hulka läks kohustuslik hool,30000km mõlemad esilaagrid ja ligi 60000 kõik amordid.
Kestab normaalselt.
Nüüd sõbrapoisil juba teine Sonata(1.SonataIII 2. Sonata V) ja täitsa rahul
:) :) :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Juun, 2007 3:08 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1992 Chrysler LeBaron

Liitunud: Laupäev 11 Nov, 2006 3:01
Postitusi: 317
Asukoht: Tartu
Kõva areng on siis toimunud. Sonata esimese põlvkonna kohta sai Tartu taksojuhtidelt valdavalt sõimu kuulda, nimelt mingi taksofirma ostis neid teatud koguse ja opereeris nendega mingit aega. Endine töökaaslane omas ka uut masinat (aastal 98 vist) ja veermik lagunes kohutava kiirusega. Mingeid muid vigu oli ka ja kui uuemad põlvkonnad on paremad, siis vanade kvaliteedist jäänud hinnakukkumine on uuemate järelturul ainult boonus ostjaile :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Juun, 2007 23:16 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 28 Nov, 2006 23:05
Postitusi: 90
Asukoht: Tartu
Hinna ja kvaliteedi suhe on päris hea.Arvan,et mõni kallim ja kuulsam mark ei pruugi olla oluliselt parem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Juun, 2007 23:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Ma küll ise klubi liige ei ole aga lohutuseks on siin ju öeldud et :ei ole tähtis millega sa sõidad... .Usun et uuemad korealased vast on juba ka konkurensi võimelised ja kvaliteet ka parem aga ise ei ostaks :hi:

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Väike vahekokkuvõte
PostitusPostitatud: Kolmapäev 06 Juun, 2007 22:01 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Suured tänud kõigile, kes leidsid väikese võimaluse oma vastustega minu otsutamist veidi kergemaks teha ning samuti tänud mõistva suhtumise eest. Palun ärge mind klubis alla laske... :oops: Aitäh! Kuigi pean ütlema, et selle viimase otsuse tegemine on ikka väga raske... Ja see otsus ei ole üldse lõplik. Olen seadnud omale põhieesmärgiks turvalisuse, ruumikuse ja loomulikult ka välisilme. Ja kahjuks, mis kõige tähtsam ka hind. Kunagi, kui 1999. aastal leidsin oma praeguse Stratus'e, tundus see maailma ilusam auto olevat ning pean tunnistama, et on siiani. Loodan, et paljud tunnistavad siiani Stratus'e välisilmet väga kaasaegseks, kuigi viimane antud nime kandev mudel tuli aastast 2001... Kahjuks on aeg juba oma töö teinud ja minu Stratus hakkab väsima. Oleks ta mulle uuena kätte tulnud, siis kohe kindlasti ei mõtleks vahetusele, aga...
Sonata'l meeldib AGCS vedrustussüsteem, väga vaikne 3.3 liitrine Lambda V6 mootor koostöös viiekäigulise automaatkäigukastiga ja harmooniline salong. Loomulikult on asju, mis veidi häirivad..., kuid kahjuks ei ole Chrysler'il enam mudelit, mis suudaks Stratus't asendada. Uus Sebring? Vabandust, siin on midagi väga mööda... Ainuke erand oleks Jeep Grand Cherokee, aga selle hind...
Käisin ka Haapsalus proovimas 2.4 liitrist Theta R4 mootoriga masinat, aga midagi jäi vajaka, jään esialgu 3.3 juurde. Vaatame, mis aeg toob ja mida pank ütleb :roll:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia