Tänane kuupäev Teisipäev 19 Mär, 2024 14:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 73 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Auto valik
PostitusPostitatud: Kolmapäev 27 Juun, 2007 9:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Jaan, 2006 21:22
Postitusi: 356
Asukoht: Pärnu
Mobiil: 5123835
Piilun nüüdseks ka mahtuniveraali ostu (96-98a), Neon hea küll ,aga jääb väikeseks.Läbisõit on mul aastas kusagil 8-9K ringis ja põhiliselt üksi linnas,korra nädalas maal käia, aga tuleb ette ,et pidevalt midagi vaja suuremat vedada.Neti ringi kolades on silma jäänud peale GV-de veel Pontiac/Chevrolet TransSport , Mercury Villager, Oldsmobile Silhuette.Mootori valik seinast -seina.Kui saaks sama töökindla kui mul Neon on.Pidevalt auto all ei taha küll olla.Aidake ,MILLIST autot valida?Foorumid risti-pöiki läbi loetud,erinevad suhtumised autodesse!

_________________
CHRYSLER GV Executive LX 3.3L - 2005
HONDA CR-V Hybrid - 2019
----------------------------------------
www.oritra.ee - ventilaatorid,filtrid


Viimati muutis Neonimees, Pühapäev 11 Sept, 2016 15:03, muudetud 2 korda kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: auto valik
PostitusPostitatud: Kolmapäev 27 Juun, 2007 15:32 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Neonimees kirjutas:
Aidake ,MILLIST autot valida?Foorumid risti-pöiki läbi loetud,erinevad suhtumised autodesse!


Eks ta nii ongi, et niipalju kui on inimesi on kka eriarvamusi. Pead ikka ise otsusele jõudma, millist marki ostad, selge see, et siinne rahvas chr-i märki pooldab.

Edu auto ostul, eks anna teada, mis siis sai.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 27 Juun, 2007 20:57 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
mina soovitaks 3,3või 3,8 bens disladest 2,8 cdr


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 27 Juun, 2007 21:26 
Sinu nimekirjast on ikka Chrysler õigem variant . Auto on igale töökojale tuttav juba , lihtne ja töökindel ja varuosad on igalpool saadaval , odava hinnaga . Ära ainult manuaali vali : sidur ja kast on Voyageril väga nõrgad .

Uuemad GM-id (Lumina APV , Trans Sport , Silhouette 96-) on täiesti teistsugused võrreldes eelmise kerega . Jupid on enamasti ainult originaalid . Tellima neid peab pikalt . Ja remondis hakkad käima kas Vikingis või Ameerika Autos , ainult :) Muidu on hea auto .

Fordi/Mercuri ei soovita üldse võtta . Lagunevad jubedalt .

Ja omalt poolt pakun veel head marki välja :
- Hyundai H1 (proovisin , väga meeldis , inimese jaoks tehtud auto , kvaliteetne ja odav)


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 27 Juun, 2007 22:44 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Eks iga Li.. kiidab oma töövahendit...
Aga GV, 3.3 või 3,8 ja kindlasti automaat, alles siis hakkad sõidust mõnu tundma Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 27 Juun, 2007 23:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Jaan, 2006 21:22
Postitusi: 356
Asukoht: Pärnu
Mobiil: 5123835
Ostmisega läheb tiba aega,enne vaja Neonist lahti saada.Teada on ,et mootor peab autost üle olema.Sain naise käest niigi prõõgata, :angry: ,et selliste kW autosi vaatan ,ehk siis 3,3ltr/118kW.Samas perre vaja mahtu.Diisel nagu sobiks,aga kui käimakast vastu ei pea,siis ka :( .Remonditöökodasi küll ei taha tihedasti külastada.Ise tahaks muidugi aut.kastiga ja esiklaasisoojendusega isendit mida GV on.Puhkuse aeg on aega ringi vaadata.Raske juhus .Hakka või :pidu:

_________________
CHRYSLER GV Executive LX 3.3L - 2005
HONDA CR-V Hybrid - 2019
----------------------------------------
www.oritra.ee - ventilaatorid,filtrid


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2007 1:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1992 Chrysler LeBaron

Liitunud: Laupäev 11 Nov, 2006 3:01
Postitusi: 317
Asukoht: Tartu
Võin niipalju öelda, et vana, kandilise Voyaga annab kipsplaate vedada, kuna tagumiste koobaste vahe 1.20 TranSpordil aga 1.00. Voyat peetakse töökindlamaks, samuti ei ole Voyal õrnu ukselinke, mis GM-i vannide nõrk koht (enda omal suutis pereliige ühe just eelmine nädal ühe puruks tõmmata) Voyat peetakse jutu järgi ka töökindlamaks, kuigi atm kastid kipuvad mõlemal 180k kandis remonti vajama (korraliku hoolduse ja leebe kasutuse korral kestavad vastavalt kauem) Rahakoti tervise huvides ei soovitata Voya 2.5 diislit (kestvuse tagab ainult pedantlik hooldamine) ega ka TS-i 2.3 bensukat, viimase 3.4 võtab samapalju või isegi kohati rohkem kütet, kui 3.8.
PTS-il võib jälle leida hea hinnaga sellised küsitava väärtusega lisad, nagu integreeritud lapseiste (ühe istme seljatoest välja volditav), automaatne tagavedrustuse kõrguse hoidmine sõltuvalt koormast koos pumba, vooliku ja selle küljes oleva manomeetriga, millega saab kumme ja kõike muud õhku täis pumbata (kotike voolikuga ja pumba lülituspaneel tagaseinas) ja muidugi veojõukontroll.
Rääkides PTS-i omanikuna ilma olukorda ilustamata, soovitan viimase valikul:
Osta võimalikult siidiselt nurruv 3.8, mille atm kastil kolmas või neljas käik ei toimi ning tingida hind sinna, kus kasti remont saaks tehtud (ise käsiraamatu ja rem komplektiga 5-6k, teenusena ~16k) Kontrollida üle veermik, kuna laagrid maksavad 6-8k tk. Kuulata, et tagavedrustuse kompressor vait oleks - vastasel juhul leke ja probleemid ning vajadus ehitada tavaamotride peale, kuna originaalis taastamine... no mõned mehed on teinud... Kas tagumise luugi avamise käepide toimib? Tüüpviga ja enda isendil murdis müüja selle luugi avamise käigus :( Kondi korrasolekust ei ole vist mõtet numbrit teha, kuna see sõltumata tootjast ja margist ostmisel kontrolli vajab.
Kui Voya kohta samasugust kriitikat tuleks, siis võik öelda, et on, mille vahel valida, hetkel vist mitte :)

Alo@ enda isendiga vaatamata mõnedele probleemidele - rahul :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2007 8:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Mina kuulun nende auto omanike hulka,kes marki vaata vaid hindavad konkreetselt igat autot eraldi. Kuna Stratus sai maha müüdud siis käisime igasuguseid isendeid vaatamas. Meie valikuks osutus just Chevrolet Trans Sport. Mitte,et Voyager ei meeldiks aga oleme juba kunagi Voyat omanud ja nüüd tahtsime miskit muud proovida. Hetkel teeb kütusekulu küll kõikdele minu käes olnud Chr-idele Chevy silmad ette,trassil 7,2 ja linnas 10,9. Autoks siis 2000a Trans Sport 3,4 138KW. Hetkel läbisõitu 175 000km. Pärnus Reldoris Tehnokülas asuvast Ameerika Autost sain nii sisemised kui välimised rooliotsad kohe kohapealt ja ka õõtsa esimene puks oli neil olemas. Puks maksis 280 eeki,sisemine ots 625 eeki ja välimine 525 eeki. Olen siiani küll valituga rahule jäänud. Probleeme tekkis ainult Arkis arvele saamisega. Oli meie masin toodud Belgiast ja Eestis veel arvel polnud. Üllatus tabas meid siis kui nad hakkasid üksiktüübikinnitust ajama. Pärast teste ja pildistamisi saime asjad korda. Tuttavad siiani vangutavad pead,et vedas meil. Oleks võinud hullemini minna.
Neonimees,ma ka Pärnakas ja kui tahad Chevy Trans Sporti proovida siis anna teada. Saame kokku.

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2007 10:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Jaan, 2006 21:22
Postitusi: 356
Asukoht: Pärnu
Mobiil: 5123835
Luuser kirjutas:
Neonimees,ma ka Pärnakas ja kui tahad Chevy Trans Sporti proovida siis anna teada.


Seda võiks kaaluda,et lähemalt vaadata.

Ma olen kunagi ammu Luminas sees istunud,see oli küll väga mugav.Ma siin eelnevalt kirjutasin,et asi ei olene ainult minust,naine ka nagu asjaline.Mul oleks vaja naisele survet avaldada ,et näeks ise ära ,mis on mis.Ma pean talle mõlemaid autosi näitama,ega enne asja ei saa.Ise ta on saksa autode fänn ,mida mina õnneks ei ole.

Kas see Mitsu (3.0) mootor Voyal on väga vilets?

_________________
CHRYSLER GV Executive LX 3.3L - 2005
HONDA CR-V Hybrid - 2019
----------------------------------------
www.oritra.ee - ventilaatorid,filtrid


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2007 19:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Kui mina "omal ajal" mahtuniversaali otsisin, mõtlesin väga tõsiselt Toyota Previa peale.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2007 19:20 
Sellel mudelil on OLULINE miinus - kere roostetab väga kiiresti


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2007 21:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
Nägin alles kuskil parklas seda esimese kere previat,silma järgi aasta 95 ja ülesse,no nii roostes,et isegi küljed olid täiesti kobrutanud. :viil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2007 22:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
Previal veel see asi,et ei saa eriti hästi aru,kumb on esimene ja kumb tagumine ots Mr Green :P ,mõlemad küljelt vaadates sarnased(minusilmis kole auto,sry kui kedagi riivasin...aga see mu isiklik arvamus) :P


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 29 Juun, 2007 0:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kaalusin ka ise kunagi previa ostu aga nii koledat autot ma oma õue ei saa viia, perekonnast on kahju :D :D :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 29 Juun, 2007 7:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
Samas jälle uue kerega previa,on väga kõva asi,kuid jah alla 200 tuhhi veel korraliku isendit ei saa.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 73 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia