Tänane kuupäev Neljapäev 16 Mai, 2024 9:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 300c 3,5 gaasiseade
PostitusPostitatud: Kolmapäev 23 Apr, 2008 13:36 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 08 Okt, 2007 12:51
Postitusi: 38
Sooviks panna oma autole 300 c 3,5 awd touring gaasiseadet peale.Oskab keegi soovitada millist seadet panna ja milline firma on tallinnas normaalne tegija,pole vaja soovitada 4 põlvkonda,see on selge,olen uurinud pakutakse lovtec,brc.kas on kellegil kogemusi ja oskab soovitada,suured tänud abi eest.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 23 Apr, 2008 17:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
natuke võiks otsingut kasutada. gaasiseadme teemalisi teemasid on siin juba päris palju. Ilmselt õnnestuks oma küsimus mõnesse neisse vormistada.

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Apr, 2008 11:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 08 Okt, 2007 12:51
Postitusi: 38
vabandust kuripiiritus,et ei ütelnud et kasutasin otsingut, kui otsingut kasutada siis ei leia otseselt minu küsimusele vastust,kuna pole kuskilt välja lugeda firma nimesid ja mis marki on need gaasisüsteemid, mina suht roheline selle kohapealt nii et selle pärast küsisingi et äkki keegi saab soovitada,ja kahju et sa hüppasid kohe ninna võiks ju nati rahulikumalt seletada a mitte käratada et otsi ja kui vaadata siis pole ju need postitused ka väga uued,aasta ju 2008,nii et veel kord vabandust ja loodan et sa ei hakka jälle sõnavõtma kui sul ei ole mu küsimuse kohta inffi äitahh


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Apr, 2008 20:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
no aga postita mõnda ja siis on viimane post aastat 2008 :roll:

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Apr, 2008 22:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 13 Jaan, 2008 18:56
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn
Kogemus - firma nime postitades kukkus mul haledalt ükskord läbi - see lihtsalt kustutati. Ega ma virise, lihtsalt ...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 25 Apr, 2008 7:07 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
OK nagu aru saan on teadmise vajadus hea ja usaldusväärse süsteemi ja paigaldaja kohta. Seega on tegu ostuabi ja hinnapäringuga - tõstsin teema sinna.
Oluline on, et asi töötaks ideaalselt 3,5 300C mootoril - mis ei välista, et sama seade ei töötaks ideaalselt ka 96.a 2.0 neoonil
Gaasiseadmeid ei ole siin lahatud tootjate kaupa, milline on hea ja milline täielik saast.
Head peaksid olema need, kelle seade pole tekitanud probleeme ja paigalduski ja järelhooldus tasemel - siin taandub asi paigaldaja firmadele (iga firma kiidab oma kaupa)

Kas saame väita, et üks gaasiseadme tüüp on tehtud ainult 3,5 300C-le??

Mardikas, oled sa uurinud väljastpoolt seda foorumit gaasiseadmete kohta??

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 25 Apr, 2008 19:15 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 08 Okt, 2007 12:51
Postitusi: 38
olen küll aga nagu teada kõik kiidavad oma,pakutud lasnamäe brc,pärnuei mäleta täpselt nime co... nimeline ja lovtechi,printset.uurind palju ja ka pakkumisi saand hinnad 17500 kuni 21000 selles ongi probleem et on siin lugedes peal paljudel autodel ja on ka omal mõte peale panna autole aga ei taha akata kohe viletsate süsteemidega jamama parem on sõita ja mitte käia teeninduste vahel neid timmimas ja remontimas ja kunaq kütuse hinnad lähiajal ei kavatse väga kukkuda oligi plaan et panna gaasi süsteem peale,ning arvasin et küsin nõu nii et loodan e tei jäeta selles suhtes hätta


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 26 Apr, 2008 1:11 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
HEVO kirjutas:
Kogemus - firma nime postitades kukkus mul haledalt ükskord läbi - see lihtsalt kustutati. Ega ma virise, lihtsalt ...
Võimalik, et asi tundus modele liiga reklaamimaiguline. Vahepeal oli meil siin reklaami suhtes väga range kord. Üritati klubi kulutusi katta tasulist reklaamipinda müües. Sõbralik soovitus/nõuanne/kogemuse jagamine ühelt autoomanikult teisele on ikka lubatud ja teretulnud. Asja üks mõte ju ongi kogemuste jagamine.
Kui keegi tunneb, et ta postitus on ülekohtuselt kustutatud siis tuleb ikka kisa tõsta.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 76 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia