Tänane kuupäev Neljapäev 16 Mai, 2024 10:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Mai, 2008 8:59 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 02 Jaan, 2008 11:59
Postitusi: 51
tervitused...
olen huviline, kes mõtleb tõsiselt ühe GV ostmise peale... olen pikemat aega uurinud ja siin foorumis autoga nö tutvunud.
Esialgu välja vaadanud ühe auto tartust, kuid ise lähipäevil sinna kahjuks minna ei saa. Omab keegi ehk mingit infot antud auto kohta. http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Kas selline suhteliselt soodne hind auto välimuse järgi vaadates, tähendaks suure tõenäosusega, et välimuse taga siiski mingid jamad?

tänud ette


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Mai, 2008 9:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Eks tehnilise poole pead ikka ise oma käe ja silmaga üle vaatama..aga hind ju normaalne..praegu lihtsalt hinnad on sellised ja pigem oli vana hind natuke üle paisutatud..Diiselkütus kallineb-seega diiselautod odavnevad :oops:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 16 Mai, 2008 12:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 07 Aug, 2007 0:33
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu
Olen alati soovitanud inimestel enne Chrysleri ostmist veidi chryslerclub.ee foorumisse süveneda. Eesti keeles vist ei saa kuskilt rohkem infot.

Konkreetsest autost: Väga hea auto on ja ma olen nõus selle hetkel väga soodsalt müüma, sest masin tõesti seisab enamuse ajast ja väikeinvestorina ma saan aru, et see on hapu investeering kui auto seisab.
Ostsin selle 2007 suvel reisimiseks. Saksamaa, Holland, Soome jne. on külastatud. Kiirteedel tuli keskmiseks lausa 7,4 vaatamata suurtele kiirustele.
Ãœks elektrilise pedaali vahetus oli, kus hr Vallo aitas oma pedaaliga. Reisidel on ideaalselt toiminud. Hetkel muidugi suurim eelis Eesti parim hind, millest ma kroonigi alla ei lase sh. registreerimisetasud.
Tule uuri julgelt!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 18 Mai, 2008 22:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 02 Jaan, 2008 11:59
Postitusi: 51
tänud info eest! Hind on tõesti soodne - üritan lähiajal ka aega leida, et tallinnast tartu poole jõuda, kui auto jätkuvalt alles. eks võtan ühendust


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Müüdud!
PostitusPostitatud: Pühapäev 18 Mai, 2008 23:13 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 07 Aug, 2007 0:33
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu
Läks Paide kanti liikuma!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 44 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia