Tänane kuupäev Reede 29 Mär, 2024 18:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyageri ostuabi
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Veebr, 2011 21:24 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 08 Juul, 2010 0:30
Postitusi: 79
Omal ka 2,4 aga automaat-sellist kütusekulu küll linnas pole näinud-kas tõesti automaadi ja manuaali vahe nii suur.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyageri ostuabi
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Veebr, 2011 21:58 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 30 Jaan, 2011 20:43
Postitusi: 27
Üllatavat siin muidugi tegelikult midagi pole, kuna pöörded on antud kombinatsioonil (2,4 bens, manual) madalamad kui enamikel diiselmootoritega sõidukeil. Jõudu on piisavalt ja käiguvahetuse saab teha 1500-2000nde pöörde vahel. Maanteel 90km/h liikudes pöördeid 1700-1800.
Seetõttu need mootorid enamusel ka korralikud ja koormamata.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyageri ostuabi
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Veebr, 2011 22:12 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 08 Juul, 2010 0:30
Postitusi: 79
No aga kütusekulu-linnas tuleb külmaga ikka ca 15 ära.Kas manuaaliga saab tõesti nii õkolt sõita linnas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyageri ostuabi
PostitusPostitatud: Neljapäev 03 Veebr, 2011 9:40 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 30 Jaan, 2011 20:43
Postitusi: 27
Kahjuks tuleb välja ,et vahe on ikka päris suur sees. No manuaalkastiga saad sõita ju kiiresti/kiirendades vahetades ikka käike 1500-2000´nde pöörde vahel, automaatkast lükkab aga intensiivselt gaasile vajutades käiguvahetust edasi.
Ja kahjuks on siiski automaatkast ka nende busside ainuke nõrk koht. Autotoojatelt olen kuulnud, et nendel läänest toodavatel isenditel on kõigil autom.kast viimases veerandis ning päris vale see jutt kindlasti pole.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyageri ostuabi
PostitusPostitatud: Neljapäev 03 Veebr, 2011 19:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
indrekj kirjutas:
Kahjuks tuleb välja ,et vahe on ikka päris suur sees. No manuaalkastiga saad sõita ju kiiresti/kiirendades vahetades ikka käike 1500-2000´nde pöörde vahel, automaatkast lükkab aga intensiivselt gaasile vajutades käiguvahetust edasi.
Ja kahjuks on siiski automaatkast ka nende busside ainuke nõrk koht. Autotoojatelt olen kuulnud, et nendel läänest toodavatel isenditel on kõigil autom.kast viimases veerandis ning päris vale see jutt kindlasti pole.


Huvitav kes need "autotootjad" olid? Kas tõesti selline käpp USAs sees. :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Grand Voyageri ostuabi
PostitusPostitatud: Esmaspäev 25 Mär, 2013 3:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Esmaspäev 11 Mär, 2013 0:45
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu
roland3 kirjutas:
aga ehk tal ongi rohkem neid autosi kui üks
kas keegi on siis talt ostnud ka või vaatamas käinud kui ta juba pikemat aega müüb???


Mina ostsin nendelt tüüpidelt 2002 a Voyageri - neid on 2 venda kes toovad ja müüvad. Läksin ostma ühte autot aga kohapeal selgus et oli hoopis teine auto, kõik põhimõtteliselt sama, ainult aastakese vanem. Hooldusraamatuga tehti tünga, samas masin tundub olevat korralik, seni veel... suht äsja oli Itaaliast toodud. Hooldusraamat pidi olema kindalaekas aga ma olin ise idikas ja ei kontrollinud enne kui raha oli makstud ja olin juba minema sõitnud - tüüp lihtsalt rääkis kogu auto ajaloo mulle ära, ja nüüd paneb segast et äkki see raamat jäi hoopis Itaaliasse...

Well, bisnis nagu biznis ikka, väikeste Ida-Viru eripäradega. Ega ma odavat ja säästlikku ja 100% korras masinat ostma ei läinudki, lihtsalt reklaamfotod olid eriti oskuslikult tehtud... väga isane mulje jäi piltidelt (http://www.auto24.ee/used/1238129).

Odo näit on ka umbes sama mis kuulutuses, pole erilist kahtlust et seda võib olla päris tugevalt keritud. Samas, kerimise mõte ongi ju selles et viia Euroopa teedel läbitud kilomeetrid vastavusse meie kohalike teede kilomeetritega...niiet selle pärast ei põe.

Mida aga piltidel pole, on GSM antenn, seega need pildid pole ka vastavuses kirjeldusega, ehk üks paras susser-vusser käib nende tegelastega seal. Vähemalt pole see masin Leedus kokku klopsitud, niipalju kontrollisime kohapeal järgi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia