Tänane kuupäev Pühapäev 28 Apr, 2024 3:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: SEBRING VS Grand Voyager
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Sept, 2006 20:15 
Tere, olen siin foorumis siis uus. Kaua aega olen tahtnud endale siis ühte pealekirjas nimetatud isendit osta aga raha on puudu olnud. Nüüd siis asjad muutunud, aga hetkel ei suuda enam otsustada kuma valida. Raha siis plaan auto alla panna 140000 krooni. Plaan auto leedust tuua sealt ehk saab odavamalt. mis siis foorumlased nendest arvavad. Ise ei ole väga kursis chrysleriga.

Nõudmised mis peavad täidetud olema:

nahksisu, automaat, aasta alates 99


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Sept, 2006 20:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Leedu kohta kuulnud sellist juttu et seal mehed teevad kolmest autost ühe kokku ja müüvad


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Sept, 2006 20:56 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tegelikult tuleks asi vast ikkagi enda jaoks kõigepealt selgeks mõelda. Kas on vaja sõiduvahendit maksimaalselt 4-5 inimesele või enamale? Kui pere on suur või on tihti suuremat kola vaja vedada siis kindlasti valiks Voyageri. Kui pere on väike ja ämma käest iga nädal pesumasinat laenamas ei käi siis valiks ikka sõidumasina. Üksi-kahekesi sõitmiseks pole seitsmekohalist mürakat mõtet kaasa vedada.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Sept, 2006 21:23 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Vaidleks Anjollele vastu :) Olen nüüd sõitnud Voyageriga sella aasta jaanuarist saadik ja sõiduautoga enam eriti sõita ei taha!!! Olen kulgenud enamuse ajast nii, et tagumist istet üldse see ei ole, st auto on põhilise aja neljakohaline. Ja kui valida veel diisel mootoriga variant, siis kaldun arvama. et küttekulu ei ole ka suurem kui bensiiniga sõiduautol.
Aga maitse üle teglikult ei vaielda :-D

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Sept, 2006 21:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 16 Apr, 2006 15:04
Postitusi: 97
Asukoht: Tallinn
Oberst kirjutas:
Leedu kohta kuulnud sellist juttu et seal mehed teevad kolmest autost ühe kokku ja müüvad

No aga pead ikka ise kah täitsa tuust olema kui sellise ostad :) .
Aga muidu kui kellelgi huvi Leedust korraliku auto vastu siis on mul üks kontakt sealse automüüjaga. Võin vabalt jagada. See toimib nii, et paned talle mailitsi kirja mida tahad ja palju sul raha on :) ja tema otsib sulle sobiva raha eest auto. Sõidad kohale ja kui masin sobib ongi kaup koos


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Sept, 2006 23:41 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Diisel Voyale tuli automaat kast alles 2,8CRD mootoriga (hinnad ~300000 ja ülesse)
Seega kui soovid automaatkastiga siis Bensukas.

Muide myrakaru jõudis järeldusele, et küttekulus vahet pole kas 2,7 sebring või 3,3 Voya mõlemil on keskmine kulu 12 sajale, kui 70% on linna sõite.
Sebring peaks maanteel tiba ökonoomsem olema.

Ütleme nii, et sebring on kahekesi sõitmiseks väga hea ja mugav
Voya (Grand Voya) on üksinda sõitmiseks super, kahekesi super ja kuuekesi hea ning seitsmekesi saab asja aetud.

Kui küttekulu hakkab liiga tegema on võimalus gaasiseade juurde panna ja hoppa rahaliselt tasub see 30000 km pärast ära.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Sept, 2006 0:02 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
Sõidan ~8 kuud või natsa enam Voyageriga.
97 a 2,5TD. Otsustasin diisli kasuks just tänu kütusekulule.
Kuigi tangin firma kaardiga ja seni pole piiranguid seatud.
Aga ikkagi miks kulutada, isegi kui pole oma raha.
Sõidan enamuse üksi tööle ja tagasi ja siia sinna läbi linna.
Tagumine kolmene iste on keskele tõstetud ja keskmine kahene konutab enamus ajast garaazis. :roll:
Näiteks jube hea oli Tallinnas ootamatult kena ja suht suurt
kummutid kohates see ära osta ja autosse laadida.
Sees olev iste põrandast lahti, lappi kokku ja piki seina äärde
ja usud või mitte, aga kummut sai kenasti ära toodud :mrgreen:
Vot miks mulle meeldib kui on suur auto.
Ja kui räägime suvistest automatkadest, kus kahekesi reisides võid taha
rahulikult kaheinimese magamise sättida ja suvalises parklas head ööd soovida.
Vot see on luksus millest ei tahaks enam loobuda.
Loomulikult on lahe vahel suuremale sõpruskonnale taksot teha.
Seitsmest inimesest on alati kergem ka kaine autojuht leida.
Seega plusse on rohkem kui miinuseid , vähemalt minu jaoks.
Ja kui siin rääkida kütusekulust siis 7,5-8,5 l/100 (konditsioneeriga)
Mnjah, mina olen selle nimel valmis käsitsi käike vahetama küll. :mrgreen:
Dislasi jah automaate vanemaid pole.

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Sept, 2006 9:35 
tänan vastuste eest. ausalt öeldes siis tahaks mõlemaid mudeleid, aga kõike korraga ei saa. Saamas mulle meeldib voyageris kapteni toolid, aga sellise isendi ledmine suht raske(arvestades hinnaklassi). Sebringu saaks ehk paar aastat uuema kui voyageri selle raha eest.
Olen mõlema masinaga sõitnud ja pean ainult kiidusõnu ütlema. ise olen vaadanud seda isendit http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... &id=886579

või siis seda
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... &id=678835

Tekkis veel küsimus, et kuidas neil võimalik seda audio süsteemi on võimalik paremaks muuta, võimud kõllid jne.


Aga ikkagi, mida peaks siis nendel isenditel eriti tähelepanelikult jälgima kui ostma minna.

Tänud veelkord ette vastuste eest


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Sept, 2006 11:11 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Nende masinatega pead kõigepealt ARK-st uurima kas neid üldse Eestis arvele saab või tuleb nad Leedu registrisse jätta. Kas ei olnud mingit sellist punkti kuskil, et kui sellist autot on Euroopa jaoks toodetud siis seda USA-st tuues arvele ei saa vms. Eriti just siis selle Sebringu kohta käib see jutt sest sel on kohe kirjas, et Pensylvaniast toodud. Caravan on ka pildi järgi Dodge kuigi pealkirjas Chrysler.
Isegi minu Neoniga oli pisut probleeme kuigi see on spets Euro-variant, Belgiast toodud ja Euro tüübikinnitus oli olemas. Eesti tüübikinnitus puudus ja selle saamiseks oli hulk sekeldusi. Kuigi selliseid Neone oli Eestis ennegi, sellise VIN-koodi algusega polnud ja seega tüübikinnitust polnud. See mis Brüsselis on OK see veel Eestis ei kõlba - meil tehase ikka "Vene lollusi Saksa täpsusega". Õnneks ei toonud ise autot vaid ostsin Eestis platsilt seega sebida sai müüja.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Sept, 2006 15:23 
aga mis see endaga üldse kaasa toob kui ma auto leetu arvele jätan?


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Sept, 2006 20:57 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Räägiks ka siis Sebringu omanike poolelt teemasse lisaks.
Omale autot ostes ei tulnud Voyageri variant mõttessegi, kuna Sebring oli just see masin mida otsisin. Sel suvel on olnud aga teistpidi mõtteid mitmeid. Maal elades on mitu korda tekkinud selliseid variante, kus suuremat autot oleks vaja olnud. Vahest. Harva.
Lugedes siin foorumis küttekulusid erinevate mootorite ja keredega autodel..ei erinegi need nii suuresti nagu arvata võiks.
Loomulikult tuleb arvestada sellega, et sõiduauto saab sama raha eest noorema.
Leedu Sebringud on küll soodsad aga sinna registrisse nad jääma peavadki, kui ei taha 40 000.- lisaks maksta, et siia registreerida. Ka tuleb ilmselt kord kahe aasta jooksul hakata sundkäike ülevaatusele Leedusse tegema. Leedu registris olevate autode müüjate väitel pole kellelgi probleeme olnud. Ise arvan et politsei suurendatud tähelepanu alla langevad need autod kindlasti.
Sebringu kasuks ehk veel foorumis Voyageri või sebringu teemasid lugedes..kummal tundub olema rohkem hädasid? :mrgreen:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Sept, 2006 21:01 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
photo123 kirjutas:
aga mis see endaga üldse kaasa toob kui ma auto leetu arvele jätan?
Ega vist muud kui, et ülevaatusel pead Leedus käima hakkama. Võibolla pead müümiseks ka Leetu sõitma uuesti. Ei tea kas nad seal Leedus arvele võtavad kui ausalt oma Eesti aadressi ütled. Pead võibolla mingile valeaadressile registreerima. Näiteks kolimisel või omaniku andmete muutuse korral kohustab seadus 5 päeva jooksul auto uude asukohta ümber registreerima.
Ehk keegi teab täpsemalt?
Ja kõik kes sinu ümber sõidavad kiruvad, et kuradi leedukas siin koperdab, kihutab, trügib, ülbitseb, ei näita suunda jne :lol:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Sept, 2006 21:32 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Minu teada võib politsei sind laksata iga kord kui talle teele ette jääd, sest kui meie teedel sõidad üle... ma ei tea mitme päeva, siis selle jaoks on transiitnumbrid, või kohustus eestis registreerida. See peaks olema seaduses kirjas, iseasi palju neid vahelejäämisi on. Samas kui poole hinnaga Leedust auto saaks, siis ju poleks Sina ainus tarkpea, ma arvan, et siis oleks neid leedu numbreid ju eesti täis??

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Sept, 2006 22:40 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
Nii. lugedes erinevaid postitusi avaldan ka oma arvamust kaootiliselt.
Esteks olen se suht veidrates kohtades näinud leedu numbritega
Ameeriklasi. Arvan, et nee inimesed ei oska seda sõnagi rääkida.
Mida seadused nõuavad ei tea kommenteerida, aga neid erinevaid
nutimehi ikka on teisi ka. Iseasi kui kerge nende elu on.
Värskuse kohta niipalju, et ära osta aastat ega läbisõitu, osta auto mis meeldib.
Ise läheme homme ostma autot mis on 5,5 aastat vana ja 210k sõitnud.
Ja tead mis on sümpaatne, see auto meeldis meile, sellega on sõitnud 5,5 aastat sümpaatne eesti mees ja meie teedel. Aga ma usun sellesse autosse, selle vanuse ja odomeetri näitu rohkem, kui just Saksast toodud
poole vanemasse autosse mis on poole vähem sõitnud. Inimesed võtke mõistusega, autot ostes ärge ostke aasta ja km ostke auto mis meeldib kui sisse istud ja ringi sõidad :roll:

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Sept, 2006 4:51 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Voyageri kaitseks...

Rebisin endale ükspäev 9 klienti peale, ise olin kümnes inimene autos! Tegelikult oleks veel mahtunud...

PS! Peale sõitu palusin rahval veel autos püsida, et näha, kas need nivooregulaatoriga amordid teevad seda, mida tegema peavad - tagaots ei olnud vastu maad, vähekene ainult madalam, nii et politsei ei oska midagi kahtlustada!

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia