Tänane kuupäev Pühapäev 28 Apr, 2024 8:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Sept, 2006 7:22 
hommikust kõigile, lugedes neid teemasi mis siin foorumis on olen saanud kohe palju palju targemaks. ma uurin seda leeduasja täna argist ja kohalikust politsei asutusest, ehk oskavad midagi tarka öelda. Kehva lugu on see , et leedus on need voyagerid ei ole chryslerid. chrysler meeldib nagu rohkem. Kui nüüd voyageri kasuks otsustada siis tahan 6 kohalist. Kas selle jaoks on olemas mingi eraldi tähis mudelil, sest enamus mis müüakse on 7 kohalised. Kohe mitte ei kannata neid kokkupanduid istmeid seal sees. tahan neid kapteni toole.

Aga eks kui teatud asutused lahti tehakse ja miskit selle regitreerimise kohapealt targemaks saan, annan ka teile teada.

Tänud veelkord


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Sept, 2006 7:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Kapteni tool - Tool mis mida saab keerata ümber oma telje. Üksikud istmed ei ole kapteni toolid. Neid üksikuid istmeid tagumise kolmese asemel olen näinud ühel autol mis oli netis müügis.
Mis vahe on dodgel ja chrysleril? Vahel iluvõrede vahe. Dodge on ameerika turule tehtud kaubamärk. Sama on ka chrysler Town & Country ameerika turule tehtud
Euroopas on voyager ja grand voyager ja need on kõik ühenäolised.

ARK ja politsei ütlevad sulle et eesti registris peab olema auto kui omad eesti sissekirjutust.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Sept, 2006 9:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 16 Apr, 2006 15:04
Postitusi: 97
Asukoht: Tallinn
Oberst kirjutas:
Kapteni tool - Tool mis mida saab keerata ümber oma telje. Üksikud istmed ei ole kapteni toolid. Neid üksikuid istmeid tagumise kolmese asemel olen näinud ühel autol mis oli netis müügis.
Mis vahe on dodgel ja chrysleril? Vahel iluvõrede vahe. Dodge on ameerika turule tehtud kaubamärk. Sama on ka chrysler Town & Country ameerika turule tehtud
Euroopas on voyager ja grand voyager ja need on kõik ühenäolised.

ARK ja politsei ütlevad sulle et eesti registris peab olema auto kui omad eesti sissekirjutust.

Aga juhul kui sissekirjutust ei ole. Olen küll eesti kodanik aga sissekirjutust kui sellist küll ei ole (valimas kah ei käi seetõttu :) )

_________________
Sitaga loopimine on muidugi enam-vähem veenev argument, kuid intelligentne inimene ei tarvita sääraseid sõnu


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Sept, 2006 10:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
See läeb küll teemast mööda aga passi saamisel ikke on küsitud aadressi


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Sept, 2006 17:23 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Võõrriigi numbriga tohib Eesti resident (st eestis elav isik, ei pea olema kodanik ega rahvastikuregistris) sõita Eesti vabariigis ringi KUNI 12 kuud!!! selle aja jooksul peab auto võtma ARK`is arvele.
Tean seda täpselt, kuna mul on olnud politseiga pikk ja tõsine vaidlus sel teemal ühe soome numbriga auto pärast!! Kaotasin :cry:

Kuidas need leedu masinad siin kõik ringi vuravad ei oska täpselt öelda. Tüüpilisim on see, et on lihtsalt usaldusväärne ja kodustatud leedu sõber, kelle arvel on auto. Ja isegi see ei aita alati. Mul tuttav töötab ühes Läti firma Eesti filiaalis ja sõitis kaks aastat läti numbriga ning maksis ikka korda kaks trahvi selle eest. Lõpuks lätlased halastasid ja auto kanti Eesti registrisse.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia