Tänane kuupäev Neljapäev 25 Apr, 2024 16:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Chrysler Concorde
PostitusPostitatud: Pühapäev 09 Mai, 2010 19:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 05 Mär, 2006 18:02
Postitusi: 278
Asukoht: Aruküla, Harjumaa
Tere! Rägiks seele auto kohta millised plusid ja miinused on. Millised haigused, vastupidavus. Ette tanud! :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chrysler Concorde
PostitusPostitatud: Esmaspäev 10 Mai, 2010 8:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 20 Okt, 2008 20:22
Postitusi: 289
Tere, esimese gen. kohta ma eriti midagi ei tea. kuulda on olnud, et suht töökindel masin tegelikult. Teine gen. on 300M sõsarmudel. Mured ka samad. Mootoritest pakuti 2,7 ja 3,2 mis on 3,5 vähendatud versioon, nii et rihmad rullid ja muud jutud 160 000km juures. Aga muidu see 3,2 on heade näitajateg, mingi 220hj vist oli. Lõpu poole tuli ka 300M tutav 3,5, kuna LHS lõpetati ära ja selle asemele tuli miski Concorde Limited või midagi, sellel oli luksim varustu. Esimesele generatsioonile pakuti 3,5 ka aga uus 3,2 on võimsam sellest ja ökom ka. Neid tehti ka kuuekohalistena. Mis aasta sind muidu tõmbab? Uuem mall on päris kena ka, nagu kogu teise põlve LH pere. Pikuselt on ta vist 20cm pikem kui 300M.
Tõeline kaunitar
Pilt

_________________
2002 Chrysler 300M Special 114k miles.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chrysler Concorde
PostitusPostitatud: Esmaspäev 10 Mai, 2010 21:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 05 Mär, 2006 18:02
Postitusi: 278
Asukoht: Aruküla, Harjumaa
Muidu tahaks 2000 ja üles poole, aga eestis ei ole hetkel müügis, ja kui on hind liiga kõrge. Kumba parem on kas 2.7 või 3.2 .Ise vaatan 3.2 poole.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chrysler Concorde
PostitusPostitatud: Esmaspäev 10 Mai, 2010 22:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 20 Okt, 2008 20:22
Postitusi: 289
No 2,7 on probleemne nagu kuulda on olnud. 3,2 on lihtsalt väiksema läbimõõduga silindritega 3,5. See on hea valik ma ütlen. 2000 ja üles võibolla pole võibolla nii paljude elektroonika vigadega ka nagu räägitakse. Enne ostu tasuks järgi provida kõik aknad, kas töötavad korralikult ja muud lisad. Eestis on jah kõik 98a. Eks hoia silmad kõrvad lahti võibolla tekkib võimalus millalgi.

_________________
2002 Chrysler 300M Special 114k miles.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chrysler Concorde
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Okt, 2010 20:02 
Eemal
Kasutaja
2000 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Neljapäev 04 Jaan, 2007 18:24
Postitusi: 144
Asukoht: Vinni
Mobiil: 53433667
tere
no mul endal on 2,7 L concord 149 kw ja olen sellega juba aastaid sõitnud ja pole probleeme old vahetan ainult õli ja jooksvaid kulusi st piduri klotse ja rehve ahjaa esimesed õõtsad vahetasin ka nüüd alles eelmine nädal 1800 eek tükk soetatud us parts ist pärnust


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chrysler Concorde
PostitusPostitatud: Reede 07 Okt, 2011 1:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 07 Okt, 2011 0:32
Postitusi: 1
Tere, ärataks vana teema uuesti ellu.
Nimelt oleks soov endale soetada aastaringseks kasutamiseks igapäeva sõitudeks Chrysler LHS, praegu neid müügis 1999a. mudelid. Concordid sama aasta omad teistsuguse esiotsaga, uuemad juba ilusamad(maitse asi muidugi), ei tea mis aastast see muutus, kuid üks müügis olev 2003a. isend taoline nagu 1999a. LHS. See: http://www.auto24.ee/used/833076 müügis olev 2003a. concorde sobiks küll, kuid antud isendit müüakse juba pikka aega ja ei tea mitmendat korda, mingis kuulutuses oli vist minu mäletamist mööda öeldud, et teostatud mootori kap-remont, ei julge seda võtta, äkki tuleb hiljem mingi kole kala päevavalgele, sest tundub, et antud isend vahetab väga sageli omanikku. Seega jääks sõelale need kaks LHS-i
http://www.auto24.ee/used/884404
http://www.auto24.ee/used/902445
Huvitaks kõige rohkem antud autode vastupidavus meie teedel ja kliimas, kas sobib üldse igapäeva liikuriks? Olen aru saanud, et mööda tuleks minna 2,7 mootorist. Kas ja milliseid tüüpvigu on 3,5 mootoril, kas mootor on rihma või ketiga? Kuidas peab vastu veermik, kas enamik detaile on võimalik vahetada eraldi, pean silmas näiteks stratuse alumisi sarniire, mida võimalik vahetada ainult koos õõtsaga ja maksavad mingi 200€ tk või veel rohkem. Kas nendel autodel sama teema? Kuidas peavad vastu kastid? Kas esineb mingeid detaile, mis kipuvad kindlameelselt lagunema nagu näiteks volvo gaasiklapid, ja mida on hirmkallis vahetada? Kas ja milliseid tüüpvigu üldse esineb antud mudelitel ja kui esineb, siis kui kulukas on nende kõrvaldamine? Loomulikult lasen auto enne ostu korralikult üle kontrollida, näiteks American Beauty´s, lisaks ka diagnostika.
Eriti oleks oodatud taolisi isendeid omanud või omavate kasutajate kommentaarid.
Otsing kahjuks eriti midagi rohkemat ei andnud, võibolla ei osanud ise õieti kasutada :oops:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chrysler Concorde
PostitusPostitatud: Reede 07 Okt, 2011 9:35 
Eemal
Kasutaja
2000 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Neljapäev 04 Jaan, 2007 18:24
Postitusi: 144
Asukoht: Vinni
Mobiil: 53433667
tere
minul on 99a concorde 2,7 l soetatud kapsu käest, kasutan igapäevaselt ja pole seal peale piduriklotside ja õli vahetanud,ja jah need sarniirid tuleb vahetada koos õõtsaga ja see pole midagi nii kallis kui arvata ja minu mäletamistmööda sain need uued alla 2000 krooni.mootor on erinevalt 3,5l ketiga ja seepärast ei tahtnud ka seda 3,5 l mootoriga isendit ,et vältida seda rihmavahetust mis polegi nii lõbus ja odav.ma ei tea aga ma ei kurda ega virise selle 2,7l pärast.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia