Tänane kuupäev Teisipäev 30 Apr, 2024 1:01

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev 04 Dets, 2010 11:45 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Järgmine aasta on siis veel kamimad tingimused telefonide kasutamisele autos.

Kindlasti on teil kogemusi erinevate süsteemidega, kuid pajatan tiba oma soovist:

Kõige pealt selline lihtne nõue, et telefoni hoidiku alus oleks rooli juures, pööratav ning mida ei tule armatuuri külge kruvida. Klaasi külge kinnituvad ja pika kaelaga universaalsed hoidikud pole just see mida ootaks. Sest need jäävad suhteliselt kaugele roolist - mul käed lühikesed ja ei tahaks eriti võimelda rooli taga.
Telefoni rääkimise heli autoraadiosse (CHR originaal)
Saaks telefonist muusikat autoraadiosse edastada - kvaliteetselt...
Ja ka see, et ei peaks eriti palju võimlema ühendustega - kõige parem oleks siis BT.

Telefon on siis Android süsteemiga, BT, WiFi microUSB, ja 3,5 audio.

Püüame siin komplekteerida hea kvaliteedi ja hinna suhtega süsteemi.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 05 Dets, 2010 14:13 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Seoses tööga olen kasutanud erinevaid HF süsteeme aastaid. Kõige paremaks pidasin seda...http://www.naaptol.com/price/675456-SON ... B-700.html Teleon ühendab end BT-ga ise, ei pea taskust välja võtma, süsteem kopeerib automaatselt kogu telefoniraamatu endasse, vastamiseks helistamiseks kasutad juhtnuppu, kogu tegevus on ekraanil näha, häälvalimine on ka päris heal tasemel.
Suht analoogsed on ka meie firmas hetkel kasutuses olevad autohandsfreed kuid ei mäleta marki peast. Hind on koos paigaldusega kuhugi 1500 kanti.

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 06 Dets, 2010 11:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 19 Sept, 2009 22:32
Postitusi: 89
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Olen ise ka sellel teemal mõtteid mõlgutanud. Vähem kui kuu aega ju ainult jäänud. :think:
Äkki sobiks selline seade?

http://www.ishop24.ee/new/product.php?id_product=2278

Jään huviga siinset teemaarendust jälgima. :thumb:

_________________
Väheke vapustusi on hingetasakaalu huvides vaieldamatult vajalik.
A. Alliksaar "Kuldaväärt mõtteteri"


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 06 Dets, 2010 12:11 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Selel viimasega on jama see, et ei ole mitte kuidagi ühendatud auto raadioga.
Esimene pakutud ei oska midagi peale hakata muusika mängimisega.

Tahaks nii, et mängitad telefonis muusikat, kui keegi helistab siis võtab muusika vaikseks ning saaks jutud räägitud... ja seda kõike läbi BT...

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 06 Dets, 2010 14:29 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 19 Sept, 2009 22:32
Postitusi: 89
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Jabra Cruiser 2 võimaldab küll mängida muusikat läbi autoraadio. Talle on selleks sisse ehitatud FM saatja, mille sagedusi saab valida.
Väljavõte tootja infost:
It is also equipped with an FM Transmitter and A2DP, which allow you to stream your music from your phone to the car stereo.
Ja link toote kodulehele:
http://www.jabra.com/Sites/Mobile/EE-UK ... ISER2.aspx

Jabra Cruiser pakub veelgi suuremat funktsionaalsust:
Jabra CRUISER is also equipped with an FM Transmitter, A2DP and AVRCP, which allow you to stream and control stereo music from your phone to your car or home stereo. Enhancing accessibility, the multiuse function allows Jabra CRUISER to connect two Bluetooth® devices simultaneously.
Toote koduleht:
http://www.jabra.com/Sites/Mobile/EE-UK ... UISER.aspx

Ärge nüüd arvake, ma pole mingi Jabra müügimees. Lihtsalt olen lugenud nende toodetud handfreede kohta üsna palju positiivset tagasisidest. Ja kui võrrelda näiteks Nokia või Sony-Ericssoniga, siis on neil hinna ja funktsionaalsuse suhe oluliselt parem.

_________________
Väheke vapustusi on hingetasakaalu huvides vaieldamatult vajalik.
A. Alliksaar "Kuldaväärt mõtteteri"


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 13 Jaan, 2011 1:36 
Eemal
Kasutaja
2006 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 13 Juul, 2007 14:58
Postitusi: 42
Asukoht: Tln
Enamustel asjadel ei ole autohoidja ja HF omavahel enam seotud.
Osta omale sobiv autohoidja eraldi ja HF eraldi.
Kasutan peaaegu et maailma kõige odavamat hoidjat mis kinnitub küll akna külge aga on pika varre otsas. Voyal ulatub ta armatuuri minupoolsesse serva.
On keeratav ümber oma telje ilma et telefon pudiseks, universaalselt seatav suures ulatuses haardevahega ning ei ole kordagi lahti tulnud või telefoni pudistanud.
Ning isegi vaatamata sellele et mul on voya põllumajanduslik versioon ei ole vibra häiriv, bensukal ei usu et üldse tunda annab et pikema varre otsas asi on. Oskan võrrelda Nokia poest kaasapandava alusega (5230) - Nokia oma on ikka paras jama, mitu viga küljes võrreldes maailma odavaimaga.

HF-i kasutan PARROT bt hf-i, konkreetselt CK 3100.
Iseenesest peaks olema põhimõte neil kõigil sarnane.
Kuna voya makk on eraldi võimudega ei saa niisama lihtsalt talle hf-i vahele. Minu omal muidu kõik toimib (maki mute jne) aga kõlari lasin eraldi panna. Musa sellest ei kannata kuulata.
Minu HF paigaldaja ütles et selleks et heli tuleks läbi orig kõllide on vajalik margipõhine vahetükk.

Muuhulgas mainin seda et mul lugupeetava autos oli kamm et sarnase HF süsteemi telefoni heli oli ebakvaliteetne. Lõpuks jõudsime vea jälile, telefoni SE W880 väljavahetamine moodsama vastu kaotas kõik anomaaliad.

Ning veel, mul küll telefon ühildub automaagiliselt ning saan otse HF-ist valida tel raamatust, niisama numbrit ja näha kõneregistrit aga musa peaksin ikkagi telefoni playerist tööle panema.
Juhul kui musa kuulamine on oluline featuur siis teadaolevalt peaks moodsamate HFide kaudu juba saama ka surfata "mööda telefoni" musafaile ning isegi muusika jaoks ei ole vaja telefoni taskust välja otsida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 13 Jaan, 2011 9:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
jtt kirjutas:
Oskan võrrelda Nokia poest kaasapandava alusega (5230) - Nokia oma on ikka paras jama, mitu viga küljes võrreldes maailma odavaimaga.

Mina kasutan Nokia autohoidikut iga päev ja pole selle jamasid veel avastanud, äkki valgustad?

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 13 Jaan, 2011 10:43 
Eemal
Kasutaja
2006 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 13 Juul, 2007 14:58
Postitusi: 42
Asukoht: Tln
Luuser kirjutas:
jtt kirjutas:
Oskan võrrelda Nokia poest kaasapandava alusega (5230) - Nokia oma on ikka paras jama, mitu viga küljes võrreldes maailma odavaimaga.

Mina kasutan Nokia autohoidikut iga päev ja pole selle jamasid veel avastanud, äkki valgustad?


Oskan võrrelda sellega mis oli NOK5230 originaalis kaasas.
Telefoni ümber oma telje keerates (navi kasutamisel 90 kraadi keerates näiteks) on võimalus telefon koos poole hoidjaga kogemata kätte saada.
Telefoni eemaldamine laadijast on veidi imelik, harjutamise asi kindlasti aga minuarust liigselt jõudu ja tähelepanu vajav.

Seda esimest võib küll veaks pidada, teine on rohkem mugavuse küsimus. Seda kõike muidugi minu tagasihoidliku subjektiivse arvamuse kohaselt. Ja sõna mitu on tagantjärgi vaadates kunstiline liialdus :)
Ning möönan et ei ole originaalhoidjat eriti kasutanud, sai lugupeetava tel oma huvi pärast oma kõrvale pandud ja paaril sõidul katsetatud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Jaan, 2011 10:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Mis mulle selle 5230 originaalhoidiku juures meeldib on see, et ta pole pika varre otsas. Kuna liiklen rohkem Corolla Versoga siis leidsin keskkonsoolis koha kuhu see hoidik panna. Kuna HF süsteem ühendab üle BT siis pole vaja lühematel sõitudel telefoni taskust välja otsida, teen seda pikematel sõitudel. Pole ka seganud see hoidiku asjaolu, et vastupäeva keerates tõesti pool hoidikust ära saab võtta... vastupidi, linnas sõites polegi seda küljes. Minu silmis on seda hoidikut vaja rohkem siis kui Navit kasutad.
Hetkel on meie firmas kasutusel sellised HF-d http://www.kermet.ee/e1d52b35dd05ad5bc5 ... %20CK-20W/ Kuidas see muusika kuulamine käib ei oska öelda sest ma ei tea, et keegi oleks seda proovinud. Muusikat tuleb raadiokanalitelt piisavalt, lisaks veel CD. Mulle nendest piisab.

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 16 Jaan, 2011 20:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Ma läksin kergema vastupane teed, et ei hakkaks kõrva peale ja et telefoni heli kuulduks ka läbi kõlarite.
http://www.tuningparts.ee/index.php?reg ... toode=4032


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Jaan, 2011 1:24 
Eemal
Kasutaja
2006 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 13 Juul, 2007 14:58
Postitusi: 42
Asukoht: Tln
Lugupeetavale sai selline autosse monteeritud.
Kvaliteet on täiesti talutav aga kuna lugupeetaval puudub raadio roolilt juhtimine siis otse makilt HF kasutamine (Kõneregistrid, valimine jms.) on jupi ebamugavam kui eraldi HF seadmest oleks. Vastamine on OK.
Loodetavasti Pioneeri kiiks, teistel äkki mugavam.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 29 Mär, 2011 20:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Olemas on ka veel selline süsteem http://www.handsfreemirror.eu/peeglid/b ... f88b2.html Ütleks, et suht ahvatlev vidin kuid iseasi kuidas see töötab.

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Apr, 2011 15:18 
Eemal
Kasutaja
2006 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 13 Juul, 2007 14:58
Postitusi: 42
Asukoht: Tln
jtt kirjutas:
Lugupeetavale sai selline autosse monteeritud.
Kvaliteet on täiesti talutav aga kuna lugupeetaval puudub raadio roolilt juhtimine siis otse makilt HF kasutamine (Kõneregistrid, valimine jms.) on jupi ebamugavam kui eraldi HF seadmest oleks. Vastamine on OK.
Loodetavasti Pioneeri kiiks, teistel äkki mugavam.


Kuna link kustunud aga Interneti Ajaloo prügikasti tarbeks toimiv link:
DEH-6200BT


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mai, 2011 17:44 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
Kasutan sinihambaga GPS-i. Lase heli kuhu tahad ja võimelda pole rooli taga vaja.Pole tühi nii kõva sehkendamist väärt,et eriti midagi investeerida.Ega ma selle toru otsas nii palju ka ela.

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Mai, 2011 21:08 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 20 Sept, 2007 19:17
Postitusi: 292
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5282229
Kuna vaja kasutada mitut autot, siis mina ostsin sellise aparaadi: http://www.parrot.com/uk/products/plug-n-play-car-kits/parrotminikitslim
Plussid: Kuna loeb telefonist telefoniraamatu omale sisse, siis pole oluline, kas telefon ise häälvalimist toetab. Nimega telefoninumbri sissehelistamisel ütleb nime. (Muidugi on see inglise keeles ja mõni nimi on kohutav - selle elimineerimiseks salvestasin vajalikud nimed aparaati eesti kõnesündi abil)
Ise häälvalimist ei kasuta, aga aparaadis saab ühe nupuga liikuda ka telefoniraamatus ja aparaat loeb nimed ette.
Heli on hea.
Ainuke puudus minujaoks on see, et raadio peab ise kõnekorral vaikseks keerama.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia