Tänane kuupäev Neljapäev 16 Mai, 2024 12:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Mai, 2011 15:58 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 13 Mär, 2011 16:51
Postitusi: 6
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=654751
Selline masin siis. Teab keegi sellest masinast midagi? Et mis seisukorras masin on, keegi äkki vaatamas käind. Masinal olnud mitu omanikku, liikluskahju ajalugu näitab kaks plõksu kaa - aastad 2006 ja 2009 siis. Kahjusummad olid vastavalt 8000 eek ja 3720 eeku. Kas on mõtet osta sellist plõkse saand masinat. Iseenesest pole nagu väga suur pauk olnud kui summat vaadata. Olen iga kiirelt saanud info eest tänulik!

Kui vaadata paremat poolt siis tundub justkui oleks asi tiba laiguline tiivalt uksele minek.. jätab väga halvalt tehtud värvitöö mulje pildilt vaadates hetkel. võib olla muidugi ka pildipete. aga siiski siiski..


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Mai, 2011 13:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 06 Mai, 2011 11:52
Postitusi: 4
Pole vaatamas käinud ja pole ka maaler aga see üleminek tundub kuidagi väga jõhker. Uuri natuke esimest pilti veel lähemalt sealt paitab nagu kapoti nurk oleks sisse vajutatud. Tehnilisest olukorrast ei tea midagi. Hoian silmad lahti et kui linnas vastu tuleb viskan pilgu peale.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Mai, 2011 14:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 13 Mär, 2011 16:51
Postitusi: 6
tänane info mis siis omanikult sain on see et ise tegid sõpradega peale "talvel lumehanges käimist aind et ei tulnd päris sama toon. See selleks.. natuke edasi halli ajurakke liigutades tuli millegipärast silme ette pilt hiljuti ehk mingi mõni ku tagasi müügis olnud masinast kus oli täpselt parema nurga laksuga masin -stange, tiib ja ka uks oli natuke ülevalt servast rullis. just seal kus ka pildil kahtlane üleminek on.. kaldun arvama et see sama masin ikka on.. aga lumevall vist mitte polnd osaline. See selleks. Kuna asi on enamvähem siledaks tehtud pahtli abil mitte keredetailide vahetamisel siis lähen uurin täna palju läheb maksma selle asja korralik ärategemine. Eks siis näis mis lõpphinnaks kujuneks.. kui nii jätta siis karta on et riivab silma on üks asi. ja millegipärast karta on et varsti ka roosteuss sealt nurgast paistma hakkab. Saaks nüüd ülevaate tehnika enda seisukorrast siis oleks vist vastus käes masina kohta.

Mattikule side eest tänu :) Kui Pärnust pärit ja asja tunned kas oleks võimalik et sa apraadile tehnilise koha pealt silma peale heidad?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Mai, 2011 14:34 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 06 Mai, 2011 11:52
Postitusi: 4
Ma olen uus Pärnakas ja ise loodan ka järgmise kuu alguses esimese chrysleri omanikuks saada seega pole veel pädev siinsete oludega ja remondimees ma ise pole et oskaks auto tehnilist poolt hinnata. Olen kaugelt kindlustusega seotud olnud ja näinud enne ja peale remonti autosid, sealt väike teadmine kuidas auto peaks peale värvimist välja nägema. Siinkohas loodame et keegi pädevam on nõus aitama.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 94 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia