Tänane kuupäev Reede 19 Apr, 2024 6:08

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Reede 15 Juul, 2011 10:27 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 18 Nov, 2006 20:43
Postitusi: 127
Asukoht: Tartu
Kas keegi selle isendi kohta oskab midagi öelda? http://www.auto24.ee/used/872762


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Laupäev 16 Juul, 2011 22:48 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 04 Mär, 2010 0:53
Postitusi: 320
Asukoht: Viljandi/kuopio
Mobiil: 37256755630
Puuduvad kõik selle auto mõnud(lisad+ diisel). Mis eesmärk autol oleks?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Juul, 2011 20:53 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 27 Okt, 2008 9:43
Postitusi: 149
Asukoht: Tartu
On ju diisel.. ja veel 1.9. ;)

_________________
3,3 V6


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Neljapäev 21 Juul, 2011 23:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 04 Mär, 2010 0:53
Postitusi: 320
Asukoht: Viljandi/kuopio
Mobiil: 37256755630
Voyya3,3 kirjutas:
On ju diisel.. ja veel 1.9. ;)


Puuduvad lisad ja lisaks on veel diisel* Sry, veits segane oli eelnev väljendus


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Neljapäev 21 Juul, 2011 23:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 06 Jaan, 2011 20:39
Postitusi: 228
Uurisin sõbra palvel seda isendit telefoni teel paar nädalat tagasi.
Üv ja kindlustus puudu ja roolilatt lekib. Rohkem ei osanud omanik millegi üle kurta. Kui helistad, siis oleks parem rääkida vene keeles.
Voyya3,3 kirjutas:
On ju diisel.. ja veel 1.9. ;)

Ma ei mõista mõne inimese halvustavat suhtumist diisel voyadesse. Mul endal on samasugune diisel isend ja ei kurda. On nii pereauto ja vajadusel tööauto eest. Ka raskeid koormaid veab nobedasti (tõsi, mul on 2,5ne) ja on keskmisest mugavam. Olen sõitnud ka 3,3se bensukaga, jah on küll mugavam ja erksam. Kuid, kui arvestada bensukate vigadega nagu automaatkast ja erinevad elektroonikaprobleemid pluss ca 12 liitrine bensukulu diisli 7 liitri vastu ja kallim soetamiskulu; siis puht praktilistel kaalutlustel on diisel mõistlikum valik. Muidugi oleneb palju konkreetsest isendist ja tema eelmistest omanikest.
See oli nüüd puhtalt minu isiklik seisukoht ja ei pruugi olla ülim tõde. Kellele ema - aga kellele tütar!
Peace!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Reede 22 Juul, 2011 6:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 04 Mär, 2010 0:53
Postitusi: 320
Asukoht: Viljandi/kuopio
Mobiil: 37256755630
Jah aga siiski on diislid nii piisavalt kallid remontida, et kui aastas 30k km kanti Ls ei tule siis ei näe kyll väga pointi , diislit, soetada. Kusjuures kui endale voya ostsin siis lappasin enne remonditeemad läbi. Suur osa oli diislitest. Ei tahaks uskuda, et suur osa masinatest , mis teedel liigub, on diislid.... Lisaks on hetkel veel diisel kallim kui bensiin, võit tuleb seega ainult suurema läbisõidu pealt. Muideks mis kulud need 7 vs 12 on? Minu 3.3 on maanteel 8-9l/100km kui saab pysikaga , suht rahulikult lasta. Muidu seal 9-10 sajale.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Laupäev 23 Juul, 2011 0:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 06 Jaan, 2011 20:39
Postitusi: 228
cartman kirjutas:
Jah aga siiski on diislid nii piisavalt kallid remontida, et kui aastas 30k km kanti Ls ei tule siis ei näe kyll väga pointi , diilit, soetada. Kusjuures kui endale voya ostsin siis lappasin ennem remonditeemad läbi. Suur osa oli diislitest. Ei tahaks uskuda, et suur osa masinatest on , mis teedel liigub, on diislid.... Lisaks on hetkel veel diisel kallim kui bensiin, võit tuleb seega aint suurema läbisõidu pealt. Muideks mis kulud need 7 vs 12 on? Minu 3.3 on maanteel 8-9l/100km kui saab pysikaga , suht rahulikult lasta. Muidu seal 9-10 sajale.

Aga miks Sa arvad, et neid diisleid peab koguaeg remontima? Hoolda korralikult ja ta teenib sind kaua. Eriti just neid hammasratastega mootoreid. Järgmise põlvkonna mootoritega tundub olevat jah teine lugu ja sellest ka need teemad. Endal tuleb kuus keskmiselt 1300-2200 km läbisõitu. Küttega on mul natuke lihtsam, kuna tangin firma kaardiga ja saan käibemaksu võrra odavamalt + kui teen firmasõite, siis jääb ikka omale ka midagi. Minu küttekulu on tõesti 7-8 keskmiselt. Ma ei vaidle, et Sinul võib küttekulu olla 8-10, aga seda vaid maanteel püsikaga. Ei tahaks uskuda, et see Sul keskmine on või siis sõidad vähe linnas. Muidugi võib-olla, et on lihtsalt vedanud mootoriga. Aga tegelikult on ju jutt keskmisest kulust ja see on bensukatel 12 kanti (see on juba erinevatest foorumitest selgunud).
Hea küll, mis ma ikka siin seletan, läheb juba offtopic.
Kokkuvõttes on meil vaba maa ja vaba valik diisel või bensukas või hoopis elekter. Maitseasi! :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Teisipäev 30 Aug, 2011 8:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 27 Okt, 2008 9:43
Postitusi: 149
Asukoht: Tartu
cartman kirjutas:
Lisaks on hetkel veel diisel kallim kui bensiin, võit tuleb seega ainult suurema läbisõidu pealt. Muideks mis kulud need 7 vs 12 on? Minu 3.3 on maanteel 8-9l/100km kui saab pysikaga , suht rahulikult lasta. Muidu seal 9-10 sajale.


Misasja? :shock: Sa sõidad ainult mäest alla ja taganttuulega? Endal maanteel 10l/100km, aga linnas tuleb 17l/100 ilusti ära. ;)

_________________
3,3 V6


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Sept, 2011 22:39 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 04 Mär, 2010 0:53
Postitusi: 320
Asukoht: Viljandi/kuopio
Mobiil: 37256755630
Voyya3,3 kirjutas:
cartman kirjutas:
Lisaks on hetkel veel diisel kallim kui bensiin, võit tuleb seega ainult suurema läbisõidu pealt. Muideks mis kulud need 7 vs 12 on? Minu 3.3 on maanteel 8-9l/100km kui saab pysikaga , suht rahulikult lasta. Muidu seal 9-10 sajale.


Misasja? :shock: Sa sõidad ainult mäest alla ja taganttuulega? Endal maanteel 10l/100km, aga linnas tuleb 17l/100 ilusti ära. ;)


Tee auto korda. 17 225 rehviga 3.3 automaat ja tyhi tee, pysikaga 90-100 tuleb ca 8.5 keskmiseks(kompu järgi). Samas vilj stata-tartu kesklinna stata, edasi -tagasi tuli keskmine nats alla 10(tankimise liitrite järgi)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Reede 09 Sept, 2011 13:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 13 Juun, 2007 0:13
Postitusi: 1102
Asukoht: viljandi vöi siis lohja
Mobiil: 56684864
ja minul 3,8 maanteel 8 sajale tankimise põhjal ja kompuutri järgi keskmine 12 sajale.

_________________
kahte head asja pole olemas.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Neljapäev 15 Sept, 2011 20:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 27 Okt, 2008 9:43
Postitusi: 149
Asukoht: Tartu
Tehas annab juba 18 linna ja 10 maanteele, kust te sellised näidud võtate aru mai saa. Muidugi on teil ilmselt lühikse kerega? Ise sõidan paar kilti tööle ja paar tagasi, sealt tuleb ka muidugi see number.

_________________
3,3 V6


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Nov, 2011 22:56 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 27 Dets, 2006 23:45
Postitusi: 43
Asukoht: Tallinn
mul jälle jäi kummitama see kirje:

1,9diisel vw passati oma. ei tea kuidas see sinna vahele pandud on. kui saab lihtsalt panna siis oleks ju varupääs kui mootor kotti lased.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: voyat tahaks osta
PostitusPostitatud: Reede 18 Nov, 2011 1:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
marko kirjutas:
mul jälle jäi kummitama see kirje:

1,9diisel vw passati oma. ei tea kuidas see sinna vahele pandud on. kui saab lihtsalt panna siis oleks ju varupääs kui mootor kotti lased.


Tekkis sama mõte- kas siis koos kastiga ????

Voya diisel jah ökom aga kui remontima hakkad siis tuleb pisar silma

Kõige ökom on sõita jalgrattaga!!!!!!!!!! kui töö jaok siis aastane läbisõit min 30 000 km hetkel hindasi vaadates siis juba rohkemgi veel !!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia