Tänane kuupäev Kolmapäev 15 Mai, 2024 16:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede 03 Juun, 2011 23:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 27 Jaan, 2011 23:04
Postitusi: 74
Asukoht: Võru/Helsingi
Mobiil: 53472833
Ei tea milles point on aga Voyager-i ostma minnes kiidavad kõik seda autot taevani :thumb: a`la normaalse mootoriga(3,3 bens.)jms.Olles siis auto ära ostnud ja peale seda sinna u.500 raha remondi peale juurde ladunud ning masina täiesti sõidukõlblikuks muutnud-siis ei taheta sellist masinat ka poolmuidu mitte(et igavene õnnetus ja lagunev ja mis kõik veel).Huvitav,et 1996 a. masinal ei tohi 1200 raha eest isegi roostelõhna juures olla,roosteplekkidest rääkimata.Kõik mahlad-filtrid vahetatud,puksid samuti,ei leki-ei kolise...Tea kas peaks auto üle kuldama veel? :think:

_________________
Mis tähendab,vööri?!-Andke mu portfell siia!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 04 Juun, 2011 0:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
:lohutus: Ära kurvasta.
Inimene ostab pilti... ehk müügikuulutuses PEAVAD olema head pildid, samas mitte kunstiteosed. Ta ei tea masina tehnilisest seisukorrast ju midagi seega ainuke asi mis teda huvitama paneb on silmadega tajutav pilt.
Tee masin puhtaks nii väljast kui ka seest (soovitaks isegi keemilist pesu), see järel löö läikima korraliku vahaga. Sa ju ise ka ei taha osta räpast masinat.
Otsi koht kus on taustaks mõnusalt rohelist ning autole laskuks ka päikest, võta kaamera ning keera objektiivile ette polaroid filter ning tee pilt kitsa nurgaall (50-150mm vahel) ja avaks 6-11 stoppi).
Kui su masinal on roosteplekid (eeldavalt tagaluugi alumises osas) nähtavas kohas ja hakkavad silma.... oleks soovitav teha väike iluravi ja need kõrvaldada (see ei tohiks ka väga palju maksta, sest saab lokaalselt teha alumise randi piires ning üleminek ei jää näha).
Kui masin on ka tehniliselt korras, siis on see oluliseks plussiks.
Seega pea püsti ja müüma ;)

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 04 Juun, 2011 22:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Ooooh ära kurvasta sest renault megane müümiseks peab se olema täiesti uus ja siis ka pead poole hinnast alla laskma et ära ostetaks :)

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 04 Juun, 2011 23:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 27 Jaan, 2011 23:04
Postitusi: 74
Asukoht: Võru/Helsingi
Mobiil: 53472833
Jah,arusaadav-heast pildist/atraktiivsest välimusest saab kõik alguse aga kas mitte ka hind oma osa ei mängi?Ning mis veel kummaline,et kui üritad miski huvilise vastu aus olla ja räägid ausalt ära,et ntx rihm vilistab ning roostet esineb minimaalselt alaääres,siis peale sellise info jagamist on huviline igaveseks silmapiirilt kadund.Ega ometi kõik ostjad ei eelda et saavad TÄIESTI,100% KORRAS AUTO???Jääb küll mulje,et kõik tahavad saada autot peaaegu ilma rahata aga välja peab see auto nägema nagu äsja salongist välja sõitnud.Ise auto müüjana üritan panna ikka sellise hinna mis vastab auto seisukorrale-vaatasin just,et keegi müüs enamvähem sama aastakäigu mootoririkkega voyat sama raha eest mida ise küsin töökorras auto eest.Aga tänud nõuande eest-omme lähen teen järve ääres uued pildid-eks siis näis.Mis puutub Renault-autosse siis minu arvates tuleb seal peale maksma,et "autost" lahti saada;)

_________________
Mis tähendab,vööri?!-Andke mu portfell siia!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 05 Juun, 2011 8:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 19 Juun, 2010 22:11
Postitusi: 11
Arvan,et kui tegu oleks korraliku diisel autoga,oleks juba autol uus omanik olemas.3,3 bens mitte just väga ökonoomne,arvestades kütuse hindasid.Hea,et ise 3,3 bensuka otsa ei koperdanud,vaid ostsin 2,5 td Voya ja igati rahul.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 05 Juun, 2011 12:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 27 Jaan, 2011 23:04
Postitusi: 74
Asukoht: Võru/Helsingi
Mobiil: 53472833
ex345 kirjutas:
Arvan,et kui tegu oleks korraliku diisel autoga,oleks juba autol uus omanik olemas.3,3 bens mitte just väga ökonoomne,arvestades kütuse hindasid.Hea,et ise 3,3 bensuka otsa ei koperdanud,vaid ostsin 2,5 td Voya ja igati rahul.
Siinkohal ühtib minu arvamus kasutaja "oberst" arvamusega,et ... - diisliga hea odav sõita 6-7 L/100 ja nägu naerul aga kui remont siis läheb silmanurk ikka väga märjaks-... Ise olen alati oma dislafännidest sõpradelegi öelnud,et ma ei saa diiselautot osta kuna pole Tihemetsa koolis käind ;) Kindlasti ei taha nüüd,et edaspidi jätkub siin teemas igipõline vaidlus teemal "Kumb on parem-diisel või bens"-mõlemil omad head ja vead ja omad fännid.Antud isendi puhul on kindlasti üheks suureks miinuseks see,et pole GV.

_________________
Mis tähendab,vööri?!-Andke mu portfell siia!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 05 Juun, 2011 20:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
ex345 kirjutas:
Arvan,et kui tegu oleks korraliku diisel autoga,oleks juba autol uus omanik olemas.3,3 bens mitte just väga ökonoomne,arvestades kütuse hindasid.Hea,et ise 3,3 bensuka otsa ei koperdanud,vaid ostsin 2,5 td Voya ja igati rahul.


Kui siin teha väheke statistikat 2,5 TD või 3,3- 3,8 -- kumma isendiga on siin rohkem teemasi ?????


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 05 Juun, 2011 20:19 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Aga pane hind ~1000€ kõrgemaks ja lisa gaasiseade... ehk on abiks ja saad kiiremini lahti, kui ootad odava hinnaga kuid.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 06 Juun, 2011 0:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 27 Jaan, 2011 23:04
Postitusi: 74
Asukoht: Võru/Helsingi
Mobiil: 53472833
Sooh,käisingi tegin uued pildid päikeseloojangu ajal-deem,auto nagu kompvek :limps: Siis vahetasin igalpool kuulutustes ka pildid ära ja tõstsingi hinda-tegelt masin tipp-topp,mugav ja korras-kui ostjaid ei leidu siis jätangi endale-hakkan ma jee kellegile ära kinkima.Las seisab hoovi peal(leiba ju ei küsi ning suvi alles ees :pidu: ) ja kui tuju tuleb või vajadus tekib siis saabki lahedalt kruiisida :dance:

_________________
Mis tähendab,vööri?!-Andke mu portfell siia!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 06 Juun, 2011 15:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 10:17
Postitusi: 453
Asukoht: Rohuneeme - Tallinn(Sikupilli) - Liigvalla
Mobiil: 56806824
hulgus666 kirjutas:
Sooh,käisingi tegin uued pildid päikeseloojangu ajal-deem,auto nagu kompvek :limps: Siis vahetasin igalpool kuulutustes ka pildid ära ja tõstsingi hinda-tegelt masin tipp-topp,mugav ja korras-kui ostjaid ei leidu siis jätangi endale-hakkan ma jee kellegile ära kinkima.Las seisab hoovi peal(leiba ju ei küsi ning suvi alles ees :pidu: ) ja kui tuju tuleb või vajadus tekib siis saabki lahedalt kruiisida :dance:

Mõni saab vähemalt aru, et hea auto... olgugi mitte GV. Mina lubasin aasta alguses, et maha ei müü... kasutan kui veomasinat ja läheb romulasse kui elamise muugal valmis saan. Iga aasta vahetan sillas šarniire, konte ja rooliotsi. Nagu harjumuseks saanud kolmas aasta juba seda teed käind.
Nagu kiuste ilmus eelmine nädal välja üks härra kes soovib seda autot omale ja nüüd on ootel, et ma vahetaks ära need vajallikud osad (ülevaatus tulekul ja niikuinii vaja se töö ära teha) ja paneks ka konksu taha . Rääkisin küll, et ei ole plaanis müüa aga ta jäi endale kindlaks ja nüüd ma siis olengi teel juppe vahetama. Eks siis kuu lõpus saab näha kas võtab või mitte. aga ega eriti vahet pole, endalgi hea sõita... tunne kui tugitoolil rattad all...

_________________
Vahel lihtsalt jookseb kuul kokku...
Kõik metallitööd meilt! Obadus OÜ


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 18:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 20 Veebr, 2011 18:52
Postitusi: 46
ex345 kirjutas:
Arvan,et kui tegu oleks korraliku diisel autoga,oleks juba autol uus omanik olemas.3,3 bens mitte just väga ökonoomne,arvestades kütuse hindasid.Hea,et ise 3,3 bensuka otsa ei koperdanud,vaid ostsin 2,5 td Voya ja igati rahul.


ma ei tea kust sa võtad et 3,3 bens on röövel,mul endal vana kerega voya 3,3 120kw,ja mul on maanteel 7-8sajale,ning mineku üle ka ei saa kurta,kui sa tahad väita et sinu diisel võtab vähem kui 7 sajale ning keskmine tuleb ka sul vähem siis peaks sul kere kah poole kergem olema,kui tahad katse teha olen igal ajal nõus! ja diisel voya laguneb 2korda rohkem,ma arvan et mina suudaks diisli kiiresti ära lõhkuda aga proovi pommikindlat 3,3 lõhkuda!!!! edu diisliga


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 10 Aug, 2011 20:53 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 29 Juul, 2008 21:10
Postitusi: 606
Asukoht: Ida-Virumaa
Olen minagi neid diisleid palju remontinud ja tundub, et mootor pole suurem asi. Paraku on diislitel läbisõit ikka sinna miljoni kanti ja mida siis ikka nii tahta. Samas tean diisleid, mis käivad ja ei lagune sugugi rohkem kui bensukas. Paistab, et määrav ongi suur läbisõit ja eelnev hooldus. Saaks uue diiselmootori, siis võiks sõita küll sellega, sest mineku poolest ta bensukale oluliselt alla küll ei jää. Konstruksiooni poolest kõige hullem mootor tundub olema Mersu vito bussil, aga arvan, et ma ei ole veel kõike võimalikke mootoreid näinud. Kindlalt tean, et vito mootorit küll remontida ei tahaks. Seega võiks öelda, et see on küll inimese enda viga, kui ta korralikku chryslerit ei taha, vaid ostab vigase sakslase ja rõõmustab, et sai odavalt. Peale remonti suhtumine muutub.

_________________
Polegi nii rumal kui pealt paistab.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia