Tänane kuupäev Esmaspäev 20 Mai, 2024 15:01

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Dets, 2009 20:44 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 01 Apr, 2009 12:10
Postitusi: 18
tere, andke nöu, ei lähe üldse kohe soojaks, temp töuseb vaevu teise kriipsuni ja salongi ei tule eriti midagi, olen taset kontrollinud, ok olen termostaati vahetanud, ei ikka midagi, temp. ikka samal kohal


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Dets, 2009 22:59 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 23 Mär, 2009 22:12
Postitusi: 118
sitikas kirjutas:
tere andke nöu ei lähe ültse kohe soojaks temp töuseb vaevu teise kriipsuni ja salongi ei tule eriti midagi olen taset kondrollind ok olen termostaati vahetand ei ikka midagi tem ikka samal kohal


Kui ikka temperatuur ei tõuse siis ikkagi termostaat. Ei ole küll konkreetse mudeliga kursis kuid enamus termostaatidel käib ka tihend juurde. Kontrolli veel kord!!!!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 18 Dets, 2009 1:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2008 15:42
Postitusi: 315
Asukoht: Tallinn
Pane prooviks radika ette papp. Kui siis näidik ilusti keskele näitab, on asi ikkagi temostaadis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 18 Dets, 2009 10:08 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 13 Nov, 2009 18:27
Postitusi: 101
vahetasin samuti, vahetades avastasin et uus termo 65ne
ei ole uurinud kas 97seid ka neile ültse tehakse. Aitab veidi
papi ettepanek, aga päris hea ikka ei ole.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 18 Dets, 2009 10:47 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 01 Apr, 2009 12:10
Postitusi: 18
sitikas kirjutas:
tere andke nöu ei lähe ültse kohe soojaks temp töuseb vaevu teise kriipsuni ja salongi ei tule eriti midagi olen taset kondrollind ok olen termostaati vahetand ei ikka midagi tem ikka samal kohal

sellel mudelil lõdvikute vahel, pole tihendid olen ka pappi proovind ikka sama ja olen uurind aind 80 kraadi tehakse term


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 23 Dets, 2009 1:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Ma just avastasin enda relval, et see tross mille kaudu juhitakse sooja/külma õhku oli ilmselt sealt klapi poolsest otsast reguleeringust välja läinud ja seega kuuma/külma regullimise hoob ei võimaldanud päris kuuma lasta, tuli ain't külma kuni jahedamapoolset leiget. Käsitsi poole cm jagu trossi juurde tõmmates hakkas sooja tulema küll.

Et seda hüpoteesi testida ja trossi käsitsi juurde tõmmata, on tarvis eemaldada ainult "center bezel" allpool oleval pildil. See pole millegi muu taga ja on kinni kõigest klambritega, so tuleb ära nii, et tõmbad tuhatoosi välja ja siis ajad sinna küüned alumise serva taha ja sikutad. Ülevalt servast võid ka kuidagi meelitada, näiteks ajad mingi konksu sealt ribide vahelt sisse. Kui see "center bezel" on maas siis juba on näha kuidas tross hoova külge kinnitub.

Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 23 Dets, 2009 15:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 08 Aug, 2006 20:51
Postitusi: 48
Asukoht: tallinn
Pane lada 01 termostaat vahele ja murel lõpp..ainult kevadel pead originaali tagasi panema

_________________
Kui olete unustanud, et kuidas teid ema süles hoidis, siis sõitke voyageriga!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 23 Dets, 2009 19:57 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 28 Okt, 2006 19:17
Postitusi: 104
olen lada oma proovinud aga tulemus oli sama


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 26 Dets, 2009 16:57 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 01 Apr, 2009 12:10
Postitusi: 18
ma proovisin ka lada oma ei midagi ostsin jälle uue termo ikka sama pesin radika läbi ja lasin uue tosoolli sisse ja ikka sama minu möistus enam ei vöta uurin selle trossi varjandi kaa veel ära siis on vist kõik järgi proovitud


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 26 Dets, 2009 21:14 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
1994 Dodge Caravan

Liitunud: Kolmapäev 08 Juul, 2009 22:49
Postitusi: 345
Asukoht: järvamaa
Mobiil: 56370336
on kaks võimalust
1. näidik valetab
2. termostaat ei sulge suurt ringi.

pane radikas täielikult täiesti papiga kinni ja mine sõitma, siis peaks kindlasti soojaks minema.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 27 Dets, 2009 14:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 11 Jaan, 2008 1:23
Postitusi: 365
Asukoht: kusagil ikka
Mul on ka see mure et salongi soojaks ei saa. Radikas on eest kinni, termostaat töötab, mootoril on sooja küll pakuda. Kaldun arvama et selgitus on kasutaja eero postituses, paraku pole sinna trosside ligi saanud veel.
Trosside ja vaakumi kaladele viitab mul näiteks see et kui suunan õhu otse esiklaasile siis tuleb suht leiget õhku, seda suunatakse ka küljepeeglite kohale. Kui aga suunan õhu keskelt sõitjateruumi siis hakkab sealt tulema suht jahe välisõhu laadne temperatuur, samas kui kõrvalt peeglitele suundub ikka see leige õhk.
Midagi annab lihtsalt järele selles kütte süsteemis. Korra tuli isegi mõte et võtaks mõne jaapanlase süsteemi ja teeks natuke ringi :D .


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Jaan, 2010 0:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
See minu pakutud variant on ülilihtne järele proovida- võtab kaks minutit, kruvisid keerata tarvis pole. Ma arvan et tasub kindlasti katsetamist kõigil kel salongi soojaga proleeme aga kellade järgi mootor soe.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Jaan, 2010 17:38 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 02 Juul, 2009 16:21
Postitusi: 35
Tere!


Ei hakanud uut teemat tegema ja paneks omagi probleemi siia kirja kui tohib :oops:
Masinaks on Grand Voyager 2.5td 87kw '95 aasta,kandilise kerega:
Mure siis selline,et kevadel sai kondi pump minema visatud ja peale seda ei lähe masin enam soojaks seest.
Soojendusradikas läbi pestud,trossivarianti olen proovinud(natukene on hakanud leiget tulema kui tross täitsa välja tõmmata,niipalju kui võimalik,aga rohkem ei midagi).
Mootori temp. ja kõik normis,aga sisse sooja ei puhu.
Kusjuures see trossi variant töötas suht ainult kohapeal seistes! Kui natukene maad oled juba sõitnud,siis puhub ainult külma.
Masin käis tuttava juures,aga nemad ei osanud midagi teha.
Äkki oskab keegi teadjam inimene siit aidata ?

Kas viga võib olla selles,et see kondipump minema visatud ja nüüd kuskilt mingi vaakumklapp vms on kinni ?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Jaan, 2010 22:04 
Eemal
Kasutaja
1994 Chrysler Voyager

Liitunud: Esmaspäev 08 Sept, 2008 22:26
Postitusi: 39
Asukoht: Tartu
mul oli sama mure et soojaks ei läinud. panin laada termostaadi vahele. selle trossi viga oli ka ei tõmmanud klappi korralikult kinni. ja papi panin ka ette. nüüd tuleb head sooja ja läheb kiiremini soojaks ka Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 11 Jaan, 2010 12:45 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 02 Juul, 2009 16:21
Postitusi: 35
Mul kõik need asjad järgi proovitud,aga ikka ei tule sooja,mingit hästi leiget,mis pika pika aja peale esiklaasi puhtaks puhub!
Praegu on tegemises,et lastakse kõik veega läbi,et kas kuskil äkki mõni klapp ees vms :ei:
Juba hakkab vaikselt üle viskama,peab vist romulaga ühendust võtma :D Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia