Tänane kuupäev Esmaspäev 20 Mai, 2024 18:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Okt, 2006 17:13 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Veel üks idee neoni tuunimiseks ;)


Manused:
Faili kommentaar: BigFoot Neon
neonBigFoot.jpg [40.25 KB]
Alla laetud 313 korda
Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Põhjavalgustus
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Mär, 2007 11:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Kas keegi siinsetest ka alt särab, mul küsimus, soovitage kes need torud paigaldaks kui mul asjad olemas (ärge nüüd Silberit vm. esindusi küll välja pakkuge).
Tuning.ee Kadaka teel tahab näiteks 2 tonni selle umbes tunnise töökese eest!
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Põhjavalgustus
PostitusPostitatud: Kolmapäev 11 Apr, 2007 20:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
111 TOM kirjutas:
Kas keegi siinsetest ka alt särab, mul küsimus, soovitage kes need torud paigaldaks kui mul asjad olemas (ärge nüüd Silberit vm. esindusi küll välja pakkuge).
Tuning.ee Kadaka teel tahab näiteks 2 tonni selle umbes tunnise töökese eest!
Pilt


See vist selliste asjade jaoks vale foorum, vaata BMW meeste juurest


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 11 Apr, 2007 23:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 26 Mär, 2006 23:30
Postitusi: 219
Asukoht: tln, hki ja muud kaunid linnad
mis BMW, www.streetrace.org on kindasti vastused olemas, seal ju igasuguseid "tuunerspetsialiste".
isiklikult arvan, et igasugused lisaledid kisuvad kergelt edavasse gaykategooriasse. Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 12 Apr, 2007 0:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Ma ei küsinud isiklikke arvamusi, vaid konkreetset vastust küsimusele, kui ei oska aidata, ära kommenteeri ja risusta selle tühja jutuga foorumit! Ja kui sinu arust on kõik LED- idega autoomanikud gaykategoorias, siis arvan et oled kas väga noor või siis oleks sul endal aeg kapist välja tulla...
Pilt


Viimati muutis 111 TOM, Esmaspäev 17 Sept, 2007 22:50, muudetud 2 korda kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 12 Apr, 2007 0:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 26 Mär, 2006 23:30
Postitusi: 219
Asukoht: tln, hki ja muud kaunid linnad
kumbki sinu pakutud versioonidest ei sobi TOM. ei vanus, ega ka pedeteema.
auto on sõitmiseks, mitte ehtimiseks. vaata autot kui tarbeeset. samaväärne mobiiltelefoniga, temaga on hea, aga saab ka ilma hakkama. kas telefonil on juba vilkuv antenngi olemas? kellele vilkuvad lambikesed, kellele miski muu. mina näiteks käin CHR vabal ajal mootorrattaga sõitmas, hmm.. tagatuli koosneb Led-idest , aga nad on seal VAJALIKUD.
ahh, ok, ma ei viitsi. inimesed on selleks liiga erinevad. striitreisist peaksid ikkagi omale ka vastuse saama.
no hard feelings.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 12 Apr, 2007 8:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Vaata Tom siin foorumis vähe ringi. Siin on tõsised mehed ja naised kelle hing ja süda tuksuvad Chrysleri taktis. Pole mõtetut jura ajamist rullnokkade stiilis. Suurem osa meist siin juba täismehed kes ei viida mõttetult aega on autot ehtides vaid sellega sõites ja seda sõitu nautides. Kindlasti on Chrysler nii hea ja ilus auto, et püüab ka ilma nende vidinateta teiste liiklejate pilku. Selle foorumi duuning lõppeb ilmselt korralike valuvelgedega, tumeda klaasiga, astmelaudadega ja mõnel hakkajamal ka ehk DVD mängija ja TVga. Edu sulle muidugi igasuguste "lisade" paigaldamisel.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Apr, 2007 14:27 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Mees küsis küsimuse ja keegi ei vastanud, mees teeb oma autoga mis ise tahab, kui asja korralikult teed, siis anna minna!

Kui külastate kõikvõimalikke tehnikamesse, siis seal näete sama asja kümme korda suuremas koguses. Eriti hakkab silma see tsiklinäitustel,kus ruutsentimeeter värvi maksab miljoneid. Tsikliga sõitmiseks pole peale lenksu, raami, rataste ja mootori midagi vaja, isegi sidurit mitte - kas tegemist on tsiklipededega?
Autonäitustel on sagimist palju alati tuunitud autode ümber, kus tulesi-vilesi palju küljes ja mootoriks on 1,3 44 kW.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Reede ja 13...
PostitusPostitatud: Reede 13 Apr, 2007 19:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Wicked, näiteks käib vabal ajal mootorrattaga sõitmas - kas tegemist on tsiklipedega? No hard feelings! Mina nii ei arva.
Streetrace foorumist ma oma küsimusele vastust ei saanud, küll aga leidsin päris huvitavaid erinevaid arvamusi põhjavalgustuse teemal...
Siin mõned näited :
Mille jaoks on vaja spoilereid, läikivaid velgesid, tumedaid klaase, tv-d ja navi, parkimisandureid, kaugkäivitust, ja üldse igasuguseid elektrilisi mugavusi?
...Kui omanikule meeldib, siis miks mitte? Ei ole sina ega keegi teine ütleja, mida keegi oma autoga teeb.
...Ei saa aru jälle, miks on vaja tatistada, miks on telekas niipalju sidemete reklaami, miks Hesburgeri friikad on viimasel ajal sitad, miks eile vihma sadas jne. Kas tõesti ei suudeta aru saada, et iga inimene nokitseb oma autot just nii nagu tema seda tahab ja ette kujutab. Millest selline mahategemine tingitud on? Kadedus? Kitsarinnalisus? Või pole lihtsalt oma eluga paremat teha kui 24/7 vinguda. Krt, kui tahan, panen oma autole kasvõi triikraua katusele ja kuuseküünlad põhja alla, peaasi on see, et mulle meeldib, ülejäänud võivad end punti siduda ja kuskile uputama minna end, kui neile see ei istu.
...Põhjavalgustus on väga ilus asi kui ta on korralik ja valgus jaotub maapinnale ühtlaselt ja auto mille all see on, võiks olla ilus.
...Minu arust saab hea põhjavalgustuse, kui võtta tavaline gaasiballoon (punane) ja võtta vanalt (uut võib vaja minna) gaasipliidilt (neljaselt) põletid ära. Panna voolikud nii, et iga ratta taga oleks üks põleti. Kui nüüd tuli otsa panna ja kraani sutsu pöörata, siis saab jummala omapärakalise põhjavalgustuse. Kui aga hoo pealt täitsa lahti keerata siis saab "kitt"- i hüppeid teha nagu seriaalis. Ahjaaa, kui garaazi minna, siis tuleks enne välja lülitada - või muidu!!!

Proovige politsei kõrval seda järgi teha...
http://pildid.audiclub.ee/pprz/stratus/ ... 20copy.htm
Pilt

Oberst saa ükskord aru, et postituste arv foorumis ei näita kui kõva tegija Sa oled. Näitab ainult seda, milline on Sinu suutlikkus mõttetut tatti pritsida.


Viimati muutis 111 TOM, Esmaspäev 17 Sept, 2007 22:51, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Apr, 2007 19:30 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
Kuripiiritus kirjutas:
põhimõtteliselt ei pea parklas särama.. võid särada kust tahad.. niikaua kui seisad ja ei liikle.

Vot ei ole mina aru saanud, miks see põhjavalgustus sõidu ajal keelatud on. Ise olen vist paar korda selliseid masinaid sõitmas näinud ja ... mis seal salata, ei see pimestanud mind, ei ajanud paanikasse ega tekitanud ohtlikku olukorda. Peab tunnistama, et korraliku auto all oli päris efektne ja auto oli hästi nähtav. :roll:
Palju rohkem häirivad mind maanteel vastu sõitvad nn. ksenoonid igasugu vanade parsade 0 reguleeringuga esituledes, mis sunnivad vägisi keevitusmaski hankima hakata. Vähe sellest, et need muudavad tee jälgimise võimatuks ja tuleb sõita lihtsalt hea õnne peale, peale selliste autode möödumist tekib tahtmine silmatilku kasutama hakata.
Aga ilmselt on sellised "tuuningud" meil lubatud :tige:

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Apr, 2007 19:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
seistes võivad sul auto alla ka jõulukuuse tuled vilkuda - sõita ei tohi. Nii peaks see asi olema. Järjekordselt 100% kindel pole.

Eks see nii on, et maitse üle ei vaielda vaid ... ;)

Minule isiklikult ei ole ka auto ainult sõimiseks, vaid ikka huvitab ka milline see auto väljanäeb millega sõidan. Ma arvan, et igas mehes on peidus vähemalt natuke autopede verd.

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Apr, 2007 19:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Põhja valgus on jah paraku keelatud ja sellest on üldseld väga kahju .Olen samuti näinud sõitmas säärast isendit ning peab ütlema et päris norm värk. Suur pluss on juba sellepärast et lähituledega sõites ei teki auto kõrvale pimedat auku nagu tavaliselt terve teeäär on juba pikal tette näha.Liiklus ohutuse kohapealt oleks se isegi vajalik!!! Se mis siin veel kijas sellele küssa : Kas iga naine kes pükse kannab on siis lesbi või iga mees kes autot ehib on siispede W? Need asjad on ikka täisesti segi aetud vabandan väljenduse eest aga mõte jääb samaks.

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Apr, 2007 23:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Autopede on see kes iga õhtu peseb auto seest ja väljas ära ja paneb veel vaha ka peale - se minu arvamus. Teised kes ehivad oam autot tu ninguga andke minna aga ärge jääge jalgu kun aautol pole mootorit aga näidata tahaks


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: PTA
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Apr, 2007 0:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Siin silmailu ja ideid PTA omanikele...
http://images.google.com/imgres?imgurl= ... %26hl%3Den


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Apr, 2007 0:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 26 Mär, 2006 23:30
Postitusi: 219
Asukoht: tln, hki ja muud kaunid linnad
:hi:
Tsiteeri:
Tsikliga sõitmiseks pole peale lenksu, raami, rataste ja mootori midagi vaja, isegi sidurit mitte - kas tegemist on tsiklipededega?

oh, Ferdi-Ferdi... :pai: peale loetletud asjade on veel palju vaja , et tsiliga sõita saaks. alustuseks kasvõi see kõige olulisem mis jääb sadula ja lenksu vahele. sidurit ON vaja ja vägagi, ka uutel ratastel.
Tsiteeri:
Wicked, näiteks käib vabal ajal mootorrattaga sõitmas - kas tegemist on tsiklipedega?

Üks asi on liiklusvahendi sihtotstarbeline kasutamine, teine asi on siis see muu. Üks mis kindel, mina ei leia sellistes asjades mitte mingisugust tagamõtet. igal asjal on oma kindel otstarve. samahästi võiks ka labidalegi tuled-viled külge panna. muidugi, vaba maa, tehke ,mis tahate!
see oli kõigest mu tagasihoidlik arvamus. kahju, et see teile haiget tegi nii palju.
ma ei saa aru, mis probleem on teil nende postide kogumisega! vaata avatari ja :think:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia