Tänane kuupäev Neljapäev 23 Mai, 2024 21:49

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede 09 Juul, 2010 10:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Tervist kõigile.
Mul juhtus nüüd eile selline asi, et päevasõidutule ei kustugi enam üldse ära, peaks olema nii, et auto käima panen, lähevad tuled automaatselt tööle ja seisma jätan siis 30sek viivitusega kustuvad ära, aga ei kustu, ei kustu ka 60sek, 90sek, ega off reziimis ära. Lihtsalt jääbki vool peale ja kõik, keerasin tulede lülitit ka edasi tagasi mitmeid korgi peale mootori seiskamist, panin uksi lukku ja tegin lahti mitmeid kordi, tuled jäävad ikka põlema, võtsin siis ööseks lihtsalt kaitsme välja. Lisaks veel, et signa on ka miskit moodi nende tuledega seoses, st, et kui tulede kaitse väljas siis signa peale ei lähe, kas äkki hoopis signas süüdlast otsida? Igatahes asja ei saa kindlasti mitte nii jätta ja ma küsikski, et äkitsi oskab keegi midagi öelda, soovitada, kust viga otsida ja milles viga võib olla .. Või ehk kedagi kes oskaks otsida ja/või midagi peale hakata selle asjaga ..


Suured tänud juba ette.


Käisin natuke auto kallal, mõtlesin, et äkki on lülitikupatuses mingi jama. Ühendasin selle lahti, tuled ikka põlevad, seega lüliti nähtavasti asja ei mõjuta, kuskil mujal peab probleem olema .. Kas selle automaatselt tulede sisse/väljalülitamiseks on veel omaette kuskil mingi plokk või jubin mis seda juhib, mida äkki lähemalt uurida võiks? ..

Veel avastasin sellise asja, et kui tulede lüliti on 0 asendis, siis jäävad ka kaugtuled põlema kui need sisse lülitada. Tean 105%, et ennemalt kui seda häda ei olnud ei jäänud kaugtuled peale kui tuledelüliti oli 0 asendis. Veel ütles üks tuttav silberist, et mingi jurakas peab kuskil vahel olema mis seda automaatselt lülitamist seal talitab, et kui sealt 1 juhe ära võtta peaks see asja lahendama. Ma ei oska selle kohta kohe midagi arvata. Mõistus on igatpidi otsas juba :/

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 09 Juul, 2010 20:52 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 15 Juun, 2009 20:33
Postitusi: 29
Mingi relee jama peab see olema uuri

_________________
300M 185kw. 2001a.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 14 Juul, 2010 20:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Sain asja korda, võtsin päevatulede automaatlülituse jubina vahelt ära ja nüüd toimib kõik.. Aga veel enne jõudis süsteem uuesti tööle hakata, st, et tuled kustusid ära kui auto seisma jätta ja nii kordi järjest. Ja oli see kokkusattumus või mitte, juhtus see nii, et olin laekompuutri US peale näppind kuidagi ja kui olin tagasi METRIC peale sättind hakkas asi toimima.Ilmselt siis vist kompuutris olev tulede follow-home ja see juurdearetatud automaatlülituse vidin ei saanud mingil hetkel omavahel enam hästi läbi ja nii jäidki tuled põlema. Ju siis see eri seadistuse kruttimine mingis mõttes nullis kompuutrit, et info hakkas normaalselt liikuma jälle. Igatahes keeran nüüd tulesid nupust ja rohkem pole nad põlema jäänud, ptui-ptui-ptui. Nii, et seega praeguseks mu mure murtud.

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 25 Dets, 2011 10:00 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
Mida ja kuskohast näppida tuleb, et follow-me-home tuled toimima hakkaks? Mul alguses toimis kenasti ja igast asju näpitud ja nüüd enam ei toimi...

Vist leidsin juba vastuse- tuled tuleb maha keerata PEALE auto väljasuretamist, siis jäävad koju saatma.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia