Tänane kuupäev Kolmapäev 15 Mai, 2024 18:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Infinity?
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 12 Juul, 2007 0:16
Postitusi: 57
Asukoht: Tallinn
Mille järgi ma saan kindlaks teha, kas mu Voyas on Infinity süsteem või ei?
Nimelt naise Voyas oli see kindlasti, kuna heli tundus hoopis parem, kui mu enda Voyas, samuti oli vähemalt esiuste kõlaritel Infinity embleem. Kahtlustan, et mul polegi seda süsteemi, sest olen võrrelnud kahe auto kõla ja no ikka kohe on selge, kumb on parem. Kõllidel pole Infinity embleemi ka, vaid kinnitusaugud selle koha peal.
Ja kui polegi, siis kas saan seda kuidagi orgunnida? Igatahes olen kindlaks teinud, et kõik kõlarid on olemas ja töötavad ka (armatuurlaual, esiustes, D-piilaris väikesed ja lisaks suured pakiruumis).

Keegi teab?

_________________
Kes teeb, teeb igat moodi


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 20:50 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
kõige lihtsamalt saad aru, kui vaatad junction plokki - kui seal on name brand speaker relee ja selle eemaldamisel kõlaritest hääl kaob on tegu infinitiga, kui ei kao on tavaline.

Teine võimalus, võta tagumised ovaalid lahti ja kui kõlari magneti ümber on mingi võimendi moodustis siis on samuti tegu infinityga.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 29 Jaan, 2008 0:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 12 Juul, 2007 0:16
Postitusi: 57
Asukoht: Tallinn
Tagumiste ovaalide lahtikakkumine ei ole vast probleem, aga seleta ehk lollile, mis on junction plokk ja kuskohast ma seda otsima pean? :think:

_________________
Kes teeb, teeb igat moodi


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 29 Jaan, 2008 8:06 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
junction plokk on pedaalide juures paiknev kaitsmete ja releede hoidja/kogumik/plokk jne karbike:
[albumimg]416[/albumimg]
järgneval joonisel on see name brand speaker realay keskel,
[albumimg]817[/albumimg]
kuid reaalselt on seal kaks relee asukohta (built up to export :) ) ja nüüd jään vastuse võlgu kumb keskmistest.... aga peaks olema täidetud mõlemad relee kohad. kuna üks keskmistest on tagumise klaasi ja külje peeglite soendusrelee.
Sama ploki kaitse nr 8 eemaldamisel peaks samuti BASS kaduma, kõrged helid armatuuril ja tagapiilarite sahistid peaksid jääma töösse.
Nüüd, kui eelnevat fotot tõsisemalt uurida, siis sellel fotol on paista ploki tagant hallikat korpust - see on radio choke pistik:
[albumimg]415[/albumimg]
ja kui tagumise kõlari ära võtad siis kõlar peab tagantpoolt välja nägema selline:
[albumimg]124[/albumimg]

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia