Tänane kuupäev Kolmapäev 15 Mai, 2024 17:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev 17 Mai, 2008 18:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 17 Mai, 2008 18:11
Postitusi: 11
Asukoht: Türi
Tegemist siis 2001 aasta voyageriga.
Põhimõtteliselt on asi sedasi, et radio võtab pildi ette aga häält ei tee. Kaitsmed oleksid kõik justkui korras.
Äkki keegi oskab öelda milles jama võib olla ?? :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 9:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 17 Mai, 2008 18:11
Postitusi: 11
Asukoht: Türi
Tundub, et keegi ei oska mind selle probleemiga aidata.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 9:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Ega ei oska küll-läbi neti on suht raske selliseid asju parandada, sest see pole ju tavaviga. Loogiline on, et kui muud asjad toimivad (pilt ees ja kirjad ok) siis on sul kas võim õhtal või mõni ühendus maki ja võimu vahel kadunud. See aga tähendab reaalset kontrollimist ja siin foorumis seda ei tee.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 10:38 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 17 Mai, 2008 18:11
Postitusi: 11
Asukoht: Türi
yksjalg kirjutas:
Ega ei oska küll-läbi neti on suht raske selliseid asju parandada, sest see pole ju tavaviga. Loogiline on, et kui muud asjad toimivad (pilt ees ja kirjad ok) siis on sul kas võim õhtal või mõni ühendus maki ja võimu vahel kadunud. See aga tähendab reaalset kontrollimist ja siin foorumis seda ei tee.


Ma mõtlesin, et äkki on kellegil teisel kah sarnast probleemi olnud,et oskab öelda mis seal läbi võib olla.
Eks ma siis otsin mõne auto elektriku, kes asja üle vaataks ja korda teeks.

Igaljuhul tänud selle vastuse eest :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 11:23 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
kas kõrged helid on olemas
või on kadunud ainult bass.
Nimelt kui piuksu ei tee siis võib olla üks viga selles, et makk ei anna läbi BCM moodli releele signaali lülitada kõlarite võimenditesse voolu.
vt ka:
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewt ... ight=choke

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 15:40 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 17 Mai, 2008 18:11
Postitusi: 11
Asukoht: Türi
hmm kirjutas:
kas kõrged helid on olemas
või on kadunud ainult bass.
Nimelt kui piuksu ei tee siis võib olla üks viga selles, et makk ei anna läbi BCM moodli releele signaali lülitada kõlarite võimenditesse voolu.
vt ka:
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewt ... ight=choke

Põhimõtteliselt ei tee mitte ükski kõlar enam häält. ise kahtlustan millegi läbi põlemist. Sest öösel tööl olles kuulasin muusikat, siis vahepeal mõtlesin käima panna ja nagu käima panin oli vaikus.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 18:01 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Mul oli sama probleem kunagi umbes 15 minutiks. Mitte mõhkugi aru ei saanud, mis toimus - oli äkki vait ja kõik. Jätsin auto seisma umbes 15 minutiks ja siis toimis asi iseenesest edasi. Proovi aku juhe maha võtta umbers 15 minutiks, aga enne kontrolli järgi, kas Sul maki kood on olemas.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 18:16 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 17 Mai, 2008 18:11
Postitusi: 11
Asukoht: Türi
Ferdi kirjutas:
Mul oli sama probleem kunagi umbes 15 minutiks. Mitte mõhkugi aru ei saanud, mis toimus - oli äkki vait ja kõik. Jätsin auto seisma umbes 15 minutiks ja siis toimis asi iseenesest edasi. Proovi aku juhe maha võtta umbers 15 minutiks, aga enne kontrolli järgi, kas Sul maki kood on olemas.

Pm mul jäi kah esimene kord 15 miniks, siis hakkas tööle ja siis oli kööga jälle.
Aga kõige imelikum oli veel see, et kui ta esimene kord sedasi jupsis siis ei tödanud : Kojamehed, suunad ega täied ja makk ei teinud häält + AirBagi tuli jäi põlema.
Teine kord nüüd on makk vait ja airbagi tuli põleb.

Muidu jah aku juhet on proovitud maha võtta ja maki kood on kah olemas :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 18:53 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 17 Mai, 2008 18:11
Postitusi: 11
Asukoht: Türi
Maki saladus on lahendatud.

Rooli all olid mingid juhtmed, millele ma arvatavasti kuidagi pihta olin läinud, sealt ka need probleemid.
Nüüd juhtmed koos ja asjad toimivad :)

Aga jah asjast oli kasu kah, nimelt sain teada, et mul autol signa peal ja ei peagi kasko jaoks signat peale toppima :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Mai, 2008 19:08 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
radio chkoe pistik oli siis pihta saanud:
[albumimg]1216[/albumimg]

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 12 Nov, 2008 17:36 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 22 Veebr, 2006 14:21
Postitusi: 111
Asukoht: Viljandimaa
Tere,
autoks 2003 GV LX 3,3V6

Jama siis selline, et aku kooles ära ja sai uus peale ostetud. Koodi mul muidugi polnud, aga Silber aitas hädast välja. Panin koodi sisse, kõik toimib, peale selle et häält ei tule ja kui volume nuppu keerad, kas siis peaks ka mingid numbrid seal displeil jooksma nagu tämbri nuppe liigutades? Ja sellist radio choke sarnast asja ka nagu ei leidnud, võiei oskand vaadata.

_________________
Jeep Grand Cherokee 3,1TD Limited 2000


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 12 Nov, 2008 18:27 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
ahti159 kirjutas:
Tere,
autoks 2003 GV LX 3,3V6

Jama siis selline, et aku kooles ära ja sai uus peale ostetud. Koodi mul muidugi polnud, aga Silber aitas hädast välja. Panin koodi sisse, kõik toimib, peale selle et häält ei tule ja kui volume nuppu keerad, kas siis peaks ka mingid numbrid seal displeil jooksma nagu tämbri nuppe liigutades? Ja sellist radio choke sarnast asja ka nagu ei leidnud, võiei oskand vaadata.

Aga loogiline ju siis, et see voluumi pote sul lõpetas koostöö..sest heli tugevus peaks ju ikka ekraanil näha olema-isegi kui võim ei toimiks ja sealt häält ei tule..Mina muidugi prooviks veel korra nn restarti teha..tõmba aku juhe maha ja miski aja pärast ühenda taas ja uuesti kood sisse..äkki see avitab..kui ei , siis muidugi vaja juba elektroonilist lähenemist elektrooniku teadmisetega

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 12 Nov, 2008 18:38 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 22 Veebr, 2006 14:21
Postitusi: 111
Asukoht: Viljandimaa
yksjalg kirjutas:
ahti159 kirjutas:
Tere,
autoks 2003 GV LX 3,3V6

Jama siis selline, et aku kooles ära ja sai uus peale ostetud. Koodi mul muidugi polnud, aga Silber aitas hädast välja. Panin koodi sisse, kõik toimib, peale selle et häält ei tule ja kui volume nuppu keerad, kas siis peaks ka mingid numbrid seal displeil jooksma nagu tämbri nuppe liigutades? Ja sellist radio choke sarnast asja ka nagu ei leidnud, võiei oskand vaadata.

Aga loogiline ju siis, et see voluumi pote sul lõpetas koostöö..sest heli tugevus peaks ju ikka ekraanil näha olema-isegi kui võim ei toimiks ja sealt häält ei tule..Mina muidugi prooviks veel korra nn restarti teha..tõmba aku juhe maha ja miski aja pärast ühenda taas ja uuesti kood sisse..äkki see avitab..kui ei , siis muidugi vaja juba elektroonilist lähenemist elektrooniku teadmisetega


Aga roolilt ju samamoodi ei toimi volume nupp?

_________________
Jeep Grand Cherokee 3,1TD Limited 2000


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 12 Nov, 2008 18:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
ahti159 kirjutas:
yksjalg kirjutas:
ahti159 kirjutas:
Tere,
autoks 2003 GV LX 3,3V6

Jama siis selline, et aku kooles ära ja sai uus peale ostetud. Koodi mul muidugi polnud, aga Silber aitas hädast välja. Panin koodi sisse, kõik toimib, peale selle et häält ei tule ja kui volume nuppu keerad, kas siis peaks ka mingid numbrid seal displeil jooksma nagu tämbri nuppe liigutades? Ja sellist radio choke sarnast asja ka nagu ei leidnud, võiei oskand vaadata.

Aga loogiline ju siis, et see voluumi pote sul lõpetas koostöö..sest heli tugevus peaks ju ikka ekraanil näha olema-isegi kui võim ei toimiks ja sealt häält ei tule..Mina muidugi prooviks veel korra nn restarti teha..tõmba aku juhe maha ja miski aja pärast ühenda taas ja uuesti kood sisse..äkki see avitab..kui ei , siis muidugi vaja juba elektroonilist lähenemist elektrooniku teadmisetega


Aga roolilt ju samamoodi ei toimi volume nupp?

Sorry jah..unustasin sellise pisiasja..kuna enda 2003 rooli omad nagunii ei tööta..sest aretatud oli miski muu asjandus sinna sisse..Aga sa seda restarti proovisid-äkki ehmatab ära ja hakkab tööle?Sest aku vahetus ju ei tohiks ühtegi mehhaanilist vigastust ja katkestust tekitada

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 12 Nov, 2008 18:47 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 22 Veebr, 2006 14:21
Postitusi: 111
Asukoht: Viljandimaa
Aga kas see võib midagi lugeda, aku oli enne nii pekkis et lõgistas ainult starterit. Isegi teise auto pealt krokodillidega ei saanud käima. Nüüd täitsa tutikas aku peal. Enne seda oli auto pool aastat seisnud ja enne seda makk töötas ilusti. Proovisin seda juhtme maha võtmist ka, mingi tund aega oli maas. Peale pannes ikka sama jama.

_________________
Jeep Grand Cherokee 3,1TD Limited 2000


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia